The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Wyświetl wyniki ankiety: Czy tu można "kibicować""innym polskim druzynom w Europie?
Tak. Bo chodzi o polskie druzyny 117 31,97%
Nie. Bo na tym forum liczy sie tylko Wisła 249 68,03%
Głosujących: 366. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.08.2011, 22:42
Antystenes napisał(a):Wyświetl post

Tak więc nam kibicom z drugiego scenariusza chodzi także o to, by kibice z pierwszego scenariusza, mogli pokazać swoje możliwości kibicowskie przed kibicami MU, Interu, Barcy czy Bayernu, a nie przed Podbeskidziem, czy Bytomiem
Na dziś to Bytom dysponuje lepszą bandą niż MU czy Barca.

: )

Możliwości kibicowskie można pokazać Fenerbahce, PAO, Partizanowi czy Hajdukowi Split.


Punkt 1 - to jest właśnie podejście kibicowskie i sportowe. Wisła ma być najlepsza w tym i w tym.

Cytat:
PS. jak kibice, którzy są tylko za Wisłą w pucharach odbierają fakt, że w PL buduje się nowe, piękne stadiony? Czy wg. waszej teorii, tylko Wisła powinna mieć nowy stadion a reszta grać na 300 osobowych kurnikach? Ależ Wisła była by wówczas piekielnie mocna
Nie do końca dobrze porównując nasz z innymi. To Wisła powinna mieć najlepszy stadion, największy, najładniejszy, najbardziej funkcjonalny i taki który będzie przynosił największe zyski. Bo to się odbije w przyszłości.
i co to znaczy "tylko za Wisłą w pucharach". Jestem kibicem Wisły więc za kim mam być? za Lechem któremu zle zycze w lidze w a pucharach poklaskuje? obłuda.

Cytat:
bo ich dobre występy podniosą sportową jakość Wisły i ligi.
Aha, czyli jak Lech awansuje do Ligi Mistrzów jako 1 i zgarnie 10-13 mln euro (włącznie z dniami meczowymi) to wyjdzie to na dobre Wiśle. Spoko. Tylko że ze za nim tą dobroć odczujemy to Lech nas wyprzedzi w liczbie zdobytych mistrzostw. Jeśli w ogóle byśmy odczuli.

Jednak to koło zamknięte Finito

Cytat:
Amika niech ogrywa się w Europie
No pewnie, niech ją oglądają miliony widzów w każdym dniu meczowym, niech wszystkie Polskie gazety piszą o Lechu na pierwszych stronach, niech wszystkie portale internetowe w niebiosa uniosą Lecha pisząc że wszystko ma zajebiste, od kibiców, po stadion i wyniki w europie, niech stadion pęka w szwach, niech popularność wśród Polskiego społeczeństwa Lechem wzrośnie do 70%. Niech lgną do nich sponsorzy jak muchy do gówna. Jak również lepsi piłkarze. Niech zbijają fortunę na koszulkach piłkarzy kupionych z najlepszych lig zagranicznych.

Cytat:
podnosi poziom polskiej lig
Wiśle nic nie podniesie bo ani jeden nasz zawodnik w drużynie Lecha występować nie będzie.
Ostatnio edytowane przez CH. : 09.08.2011 o godz. 23:00.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:39.