
|
|||||||
| Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Offline |
#6
|
|
Eryk co Ty piszesz?! jaki wybryk lecha i legii ?! czytałeś że jest zakaz organizowania wyjazdów na mecze do końca tego sezonu?! czytałeś że chcą zamknąć stadion Zagłębia i Śląska?! wszystkich nas to czeka po kolei... nie może być tak że przyjmiemy wszystko co nam zafundują Donaldy i PZPNRowcy, bo do tego dojdzie że w szaliku nie będzie można iść na mecz, bo przecież można nim zasłonić twarz... musimy działać solidarnie,jeżeli państwo woli ukarać wszystkich kibiców, niż tych którzy na to zasługują, to jak możemy się temu przyglądać obojętnie?! no jak?!
cornblume nie będzie już tak jak na lechu, na pewno... bo to było przegięcie... tylko musi być cisza bo to co robi teraz nasza władza z nami to jest jawna kpina z normalnych ludzi. jak można wprowadzać odpowiedzialność zbiorową?! tak jak już pisałem, teatru nie zamkną za bójkę na widowni a stadion tak?! to jest poważne?! kto powinien ponieść karę?! 95% spokojnych kibiców czy tylko Ci którzy niszczyli stadion lub uczestniczyli w bójce?! no kto?!
Ostatnio edytowane przez PSYCHOLTSW : 13.05.2011 o godz. 10:22.
|
|
|