Tenzen napisał(a):

Genkow nawet jeszcze porządnego strzału na bramkę nie oddał, a grał chyba już w pięciu meczach.
.
|
Napastnicy chyba ze wszystkich pozycji na boisku potrzebują najwięcej czasu na aklimatyzacje (Żuraw jak przyszedł z Lecha to tak po 2 latach zaczął seryjnie zdobywac bramki).
Potwierdzam opinie że Genkov jest osamotniony w ataku,kto wie może powinniśmy zagrac na dwóch napastników Mały-Gienek ? Jeśli już sie gra na jednego napastnika to powinien byc to taki sprinter co dojdzie do każdej prostopadłej piłki jak np. Niedzielan z najlepszych czasów