
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 17 kolejki | |||
| Zwycięstwo Wisły |
|
249 | 98,81% |
| Remis |
|
3 | 1,19% |
| Zwycięstwo Ruchu |
|
0 | 0% |
| Głosujących: 252. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#11
|
|
Każdy chyba jest podobnego zdania, ja rozumiem Sobol - charyzma, kapitan, doświadczenie, większy szacunek wśród kolegów za pewne niż młodszy Wilk, ale jeżeli zwykli kibice na co dzień nie przebywający z drużyną tak jak robi to Maaskant, dostrzegamy, że aktualnie Radek nie jest w najwyższej dyspozycji to nie rozumiem jak Maaskant tego nie dostrzega.
Być może jesteśmy w błędzie - oceniając go po jednym meczu, ale jak mówią - '' jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz'' to Sobol z cały szacunkiem był słaby. Należy mieć tylko nadzieję, że Maaskant wie co robi, wystawiając dziś od początku Sobolewskiego, a jego wtorkowy występ był tylko przysłowiowym wypadkiem przy pracy i dziś zagra o niebo lepiej czego wypada mu życzyć i mieć nadzieję, że tak będzie. Po meczu okaże się jak było naprawdę. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|

|
||||||
|
|