
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#11
|
|
Moim skromnym zdaniem: Jovanic - Cikos Kowalski (niestety) Bunoza Pi.Brozek - Maly Sobolewski Zurawski Kirm (lub Paljic) - Pa.Brozek Rios
I niech zapieprzaja jak glupi, ilez sie przez nich musialem wstydu najesc przed bulgarskim wspolokatorem kiedy razem ogladalismy mecz z Karabachem. U nich 3 druzyny jeszcze graja w europejskich pucharach. Dlaczego u nas tak nie moze byc... :/ No ale wracajac do tematu chce widziec walke, niech gryza trawe bo Arka po transferach tylka nie wystawi na baty. PS. Sorry za brak polskich znakow ale pisze z bulgarskiej klawiatury... Z Wegier... |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|