
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Zastanawiam się czy mogło być tak, że Wisła dogadała się z Onyszko co do kasy i nadszedł temat testów medycznych. Wg Wisły to miała być formalność, bo chłop jak dąb, zdrowy, ale Onyszko czy tam jego menadżer wiedział co się święci i się wycofał. W Polonii, jak to u Wojciechowskiego, wszystko na szybko i go podpisali. W tym czasie na forum był mega lament, że Groclin może, a my nie, że działacze to frajerzy itd., upadek Wisły, bo już nawet średniaki podbierają nam piłkarzy. Może coś podobnego (nie choroba ale coś niezależnego od Wisły) było z Milinkoviciem, który ponoć był w Krakowie na testach medycznych? To tak po rozwagę dla wiecznych krytykantów. W sumie wypadało by przeprosić za te teksty po niepodpisaniu kontraktu z Onyszką...
![]() Po burzy słońce wychodzi zza chmur, i nad Krakowem zaświeci znów. O jednym marzę, o jednym wciąż śnię, Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem. Życie bym dał, za krakowską Wisłę O jakże bym chciał, by znów była mistrzem O jakże bym chciał ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|