The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 19.12.2009, 16:11
Najlepszy forumowicz: Pio, Spartan, RWD

Miss forum: Puchaty...( podobno!!!), choć wolę Kobiety

Mister forum:

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum):

Żartowniś: 7 kotów , Puchaty, Pio, FCZ, Kobieta Wislak, Wienek

Najmądrzejsze posty:

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): nieodżałowany olTSchool, Beer Boys

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Tisu

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Levadia, Lech,Legia i Cracovia...

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Decyzja RM o funduszach na stadion: wyjazd (KIBICOWSKO) do Tallina

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post:

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):

Najlepszy moderator(dlaczego?):

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie):
Infonet, Luźny reaktywacja, To i owo na luziku...

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie):

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Wienek, Pio- za radosną dla nas twórczośc
Ostatnio edytowane przez siara : 19.12.2009 o godz. 16:14.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:19.