
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA
Offline |
#13
|
|
Najlepszy forumowicz: Pio, Spartan, RWD
Miss forum: Puchaty...( podobno!!!), choć wolę Kobiety Mister forum: Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): Żartowniś: 7 kotów , Puchaty, Pio, FCZ, Kobieta Wislak, Wienek Najmądrzejsze posty: Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): nieodżałowany olTSchool, Beer Boys Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Tisu Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Levadia, Lech,Legia i Cracovia... Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Decyzja RM o funduszach na stadion: wyjazd (KIBICOWSKO) do Tallina ![]() Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Najlepszy moderator(dlaczego?): Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Infonet, Luźny reaktywacja, To i owo na luziku... Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Wienek, Pio- za radosną dla nas twórczośc
Ostatnio edytowane przez siara : 19.12.2009 o godz. 16:14.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|