lizzy napisał(a):

Ja to widzę tak- wszyscy cywilizowani ludzie (jestem dziwnie spokojny, że z z Clarksonem na czele) wiedzą jaki opór Polacy stawiali Niemcom. Można sobie więc z tego bezpiecznie porobić jaja bo i tak wiadomo jak było naprawdę. W przypadku Paryża czy Wiednia taki żart juz by się nie sprawdził ponieważ to już nie byłby żart tylko szczera prawda
Z resztą w związku z tym tacy Francuzi oberwali przez kilkadziesiąt lat od ostrza angielskiej satyry o wiele bardziej i dotkliwiej niż my
|
Chciał bym wierzyć w to co piszesz, jednak oglądając tego typu filmiki(
http://www.youtube.com/watch?v=E9dCwwzXC4I ) cięzko mi w to uwierzyć

.
Z mojej strony koniec tematu.