The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.03.2009, 11:30. Liga Wiślaków - zapisy na drugi sezon
Wpadłem na pomysł, który może być rewelacyjny bądź okazać się kompletną klapą, uwarunkowane to będzie Waszym podejściem do tego pomysłu.
Podjąłbym się zorganizowania ligi forumowiczów w wirtualnej piłce nożnej ale zupełnie odmiennej od powszechnie znanych.
W naszej lidze stworzylibyśmy 8 zespołów po dwóch graczy w każdym [lub po czterech, jeżeli będzie tylu chętnych]. Wyglądałoby to w ten sposób, że każdy miałby swoją postać i wraz z kompanem z zespołu tworzyliby drużynę na boisku [mecze 2v2 plus bramkarze, lub 4v4], nie kierowanie całym zespołem, tylko jedną, swoją postacią, sobą.

Mecze rozgrywalibyśmy za pomocą gry, którą można pobrać stąd: [ www.footballsuperstars.com ]
Aby ściągnąć grę, należy się najpierw zarejestrować. Rejestracja jest już wstępnym tworzeniem postaci.
Po uruchomieniu gry przyjdzie nam wybrać postać oraz zespól - nie należy mylić tych zespołów z tymi, w jakich będziemy występować w lidze, to osobne dwie rzeczy.

Mecze będziemy rozgrywać trzy razy w tygodniu o 19:00 [wtorek, czwartek i niedziela]
Każdy mecz w lidze będzie trwał 20min


inne zdjęcia z gry - [ http://footballsuperstars.com/game/screenshots ]
gameplay - [ http://www.youtube.com/watch?v=vpY0tiZniBs&fmt=18 ]

w razie problemów, moje gg: 13305472
swoją postać w grze można szkolić, jest to typowy mmorpg, który wykorzystam do celów ligowych
-------------------------------------------

Liga Wiślaków





Wyniki poprzedniej kolejki:





Terminarz
Kolejka nr 1
Kolejka nr 2
Kolejka nr 3
Kolejka nr 4
Kolejka nr 5
Kolejka nr 6
-------------------------------------------

Kilka zasad:
1. Mecze rozgrywamy na boiskach, które można znaleźć na mapie w grze. Każda postać stojąca przed boiskiem przenosi na hale, na której się spotykamy o wyznaczonej porze
2. Mecze trwają 20 minut [jedna połowa i tylko jedna]
3. Pokój na hali zakłada tylko kapitan drużyny gospodarzy i musi nazywać się on tak: nick kapitana oraz skrót nazw zespołów które ze sobą mają zagrać na tym serwerze, w moim przypadku będzie to wyglądało: Genio FC-West [FC Dethrone - West Ham] [hasła będę przesyłał wszystkim na godzinę przed rozegraniem kolejki]
4. Aby wszystko przebiegało sprawnie należy wchodzić tylko do pokojów odpowiednio nazwanych, w których już jest kapitan gospodarzy, oraz należy zorientować się w podglądzie czy rozmieszczenie graczy w drużynach jest poprawne, jeżeli natomiast zdarzy się sytuacja, w której będą 4 osoby na serwerze ale nie w swoich drużynach, niech kapitan gospodarzy opuści pokój i poczeka aż reszta odpowiednio się dobierze]
5. Wynik meczu podają mi kapitanowie obu zespołów z zaznaczeniem, który zawodnik z jego drużyny ile bramek strzelił w danym meczu
Ostatnio edytowane przez Genio : 22.05.2009 o godz. 19:49.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:49.