
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 11.2008
Offline |
#1
|
|
Mecz z GKS'em za nami, wszyscy widzieli jak to wyglądało. Teraz mecz z sąsiadką, bardzo ciężki mecz. Wiadomo że pasiaki na każde derby spinają się bardzo, a Wisła bez Brożka to jak żołnierz bez karabinu. Mam nadzieje, że wyciągniemy jakiś dodatkowy ekwipunek w postaci powrotu Boguskiego do formy czy przełamania się reszty napadziorów.
Cracovia teraz miała dobry mecz z Lechią, doda im to pewnie jakąś pewność siebie, nie zdziwie się jeśli padnie inny rezultat niż wygrana Wisły. Ale optymistycznie patrząc, 2-1 po ciężkim meczu i Kraków nadal nasz |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|