The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło


Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
obcyTSW
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: brać hajs? || Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.09.2008, 22:01. Bilety na Wisła-Lechia
Witam wszystkich. Kibicem Wisełki jestem od dość dawna. Niesety nie mogłem do tej pory być na R22 ze względu na sporą odległość od Krk. Jednak w najbliższym czasie planuję wybrać się z kumplem na Wisłę, myślałem że dobrym meczem "na pierwszy" raz byłby mecz przyjaźni z Lechią, zawsze chciałem poczuć atmosferę meczu przyjaźni. Wiem że do tego meczu sporo czasu ale lepiej rozeznać się w temacie wcześniej niż żeby być zaskoczonym w ostatniej chwili. Mam z wiązku z tym kilka pytań, jaki sektor byłby odpowiedni dla kogoś kto jest na R22 pierwszy raz Chce zaznaczyć że nie jestem piknikiem. Jadę do Krk z daleka i chcę pozdzierać trochę gardła Tylko niech nikt nie pisze "D" "E" czy "A" itp. bo i tak nie wiem który to bo nigdy nie byłem na R22:/ z tego co tu na forum przeczytałem to "D" ( to jest za bramką?) jest najbardziej fanatyczny chyba, a "A" i "B" są dla pikników tak? Niech mnie ktoś poprawi jesli się mylę Druga sprawa to bilety, prawdopodobnie Lechia zjawi się sporą grupą więc ciekawy jestem czy nasi Bracia będa razem z nami w sektorze czy bedą na sektorze dla przyjezdnych? i sprawa najważniejsza, czy w dniu meczu będzie można kupić bilety na ten mecz Niestety nie znam nikogo z Krk i raczej nie ma szans żeby mi ktoś kupił a nieznajomym lepiej nie ufać z tego co tu przeczytałem. Załamałbym się gdyby po przejechaniu sporego kawału drogi który mam do pokonania nie było biletów i nie weszedłbym na stadion. Proszę o wyrozumiałość i jakieś wskazówki. Pozdrawiam cała Wiślacką Brać

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:16.