The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.12.2023, 19:44
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Podejrzewam, że tym, co na razie pokazał Jop wzbudził wiele niezdrowych oczekiwań, ale nie było to nic wielkiego.

Jop po prostu udowodnił, że mając dobrze wyszkolonych piłkarzy z Hiszpanii i dostosowujących się do ich stylu gry Polaków, można ogrywać rywali w I lidze pod warunkiem, że trener ma pomysł na jakąś odważną taktykę bazującą na indywidualnych umiejętnościach i jasnych wytycznych, co należy w grze do przodu robić.

Czy to już powód do namaszczania go na pierwszego trenera?
Moim zdaniem, nie. I sam Jop, nie powinien zgodzić się na taką funkcję w tym momencie.
Jako strażak - tak.
Jako element długofalowego programu awansu do i utrzymania się w Ekstraklasie - nie dzisiaj.
No chyba, że jest sam przekonany, że sobie świetnie poradzi - a nie wierzę, że jest wobec siebie bezkrytyczny.

Skoro Jop, jak na razie, dobrze poradził sobie z ustawieniem tych piłkarzy i wpojeniem im chęci gry do przodu, oraz wpojeniem "pozytywnej energii" to o ile lepiej może sobie z tym zadaniem poradzić (w dłuższej perspektywie - po przepracowaniu okresu przygotowawczego) fachowiec, który drużyny na tym poziomie już jakiś czas prowadził.

Świadomie nie wymieniam nazwisk - to rola Kiko.
Rzadko bo rzadko ale z tym co napisałeś zgadzam się w 100%
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:15.