The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.08.2023, 22:11
noname7 napisał(a):Wyświetl post
Dobra , to teraz ci co nad*****ją po 3ech meczach: porownajcie sobie tą Wisle z Wisłą rok temu oraz z Wisłą z trzech pierwszych meczow wiosny ( Resovia, Arka , Odra) . 2 polowki na 6 zajebiste , reszta srednia/ slaba. Co pisaliscie wtedy? Wystarczyly punkty zeby zmienic waszą narracje i teraz jest tak samo: wystarczy ze z Łęczną wpada slupek lub to wybite z linii, wczoraj wpada jedna z ( Goku sam na sam , Rodado z 5m majac cala bramke i pilke na wolcu, wybite Dudzie zmierzajace do bramki , czy jeszcze pare innych gdzie braklo ostatniego podania) i juz nagle jest
Inna gadka, przez ledwie dwie sytuacje z wielu , idace w druga strone! Chodz jeden z drugim , zrobimy cykl treningowy 4tygodniowy pod pilke(akurat zaczynam )ze zwiekszonym obciazeniem niz w sezonie , a po 2-3 tyg od jego zakonczenia pojdziemy na duze pobiegac 90min, a po czyms takim kazdy sobie zakoduje po jakim czasie zaczelo mu coraz bardziej odcinac nogi( nawet organizm z zajebista wydolnoscia zacznie przedwczesnie odczuwac skutki BO LOGICZNE , ZE ORGANIZM W 2 tygodnie po zwiekszonym dojezdzie nie bedzie swiezutki). Wystarczy spojrzeC na Rodado z Łęczną , gdzie wypracowal bramke , byl w miare aktywny , a co bylo wczoraj ( gosc nie dal rady biegac , snuł się . Biorac to wszystko pod uwage - logiczne dlaczego . No chyba ze przymelanzowal). Logiczne ,ze prowadzac caly czas gre , bedac zaraz po okresie, po godzinie gry moze Wisłe odcinac ( i taka sytuacja ma miejsce w kazdym z trzech meczow, jest to wymowne). Najsmiesniejsze jest to , ze Wisla wyglada lepiej , niz na poczatku wiosny( kazdy kto nie ma w pamieci , niech sobie te mecze obejrzy. Moge sie zalozyc, wykladam 10kola i rozkladamy to na czynniki pierwsze , razem z video poszczegolnych zachowan w ofensywie i akcji z tych wszystkich 6 ciu meczow ( 3 wiosna , 3 teraz ) duzo lepiej operuje piłką , stwarza sytuacje z latwoscia i brakuje tylko wykonczenia ( a to w koncu przyjdzie) , a tu jest taka panika po ledwie trzech meczach. Wezcie zadbajcie o sen , o zdrowa zywnosc, odstawcie trucizne w postaci alkoholu i szlugow, zacznijcie uprawiac aktywnosc bo to jest tragedia i przesada u co po niektorych. Pozniej sie dziwic, ze takie wałki na swiecie przechodzą z taka latwowcia . Dziwic sie , ze ktos na bezczela ustawia 7 remisow na 9 w jednej lidze (fortuna 1 liga , ostatnia kolejka w listopadzie, wszystko do sprawdzenia)z czego 5 rozstrzyga sie w doliczonym , a 2 pozostale w 80’ . Po prostu wiedzą , że skapną sie jednostki bo wiekszosc widzi tylko powierzchnie
Po wygranym meczu z Chojnczanką powiedziałem że z tą grą przejebiemy pierwszy mecz Barażowy jak dostaniemy się do baraży mam świadków na d-24.Uwierz mi są tacy debile jak ja
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:32.