
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#11
|
|
Wczoraj to było dobrze widać...
Naszego wybitnego stratega wyjaśnił trener MAREK ZUB... Oczywiście myśmy w tym meczu dominowali (bo mamy wyraźnie lepszych piłkarzy) ale piłkę meczową zmarnowała Stal i to po akcji kryminalnej z naszej strony (w ramach Sobolball)... wpierw strata, a potem naszych dwóch obrońców potyka się o własne nogi... Trenerem Stali jest od nie dawna, podaj od 19 czerwca2023 r.... a i tak w grze Stali było więcej schematów niż w naszej... poza tym mieli bardziej dopracowane SFG, przecież do jakiś żart... |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|