
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
To się q...a zdziwisz...Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz,ze to liga farmerów ,rolników,na przykładzie Ruchu,ŁkS,Stali,GKS Katowice,Arki,czy takich a"rolników jak Brukbet i Podbeskidzie,które w lidze lub pucharach z nami wygrywali...
Niektórzy to naprawdę patrzą prze pryzmat marki Wisła z lat 2000,a nie przez to,że to obecnie to jedna z najsłabszych drużyn w ekstraklasie i z tym składem to raczej podium w I lidze nie będzie. Obniżyliśmy loty znacząco i nawiązujemy do wielkich kiedyś marek typu Ruch ,ale na którego nawę tacy kibice Niecieczy mówią ,a co to jest Ruch(pod względem sportowym)? Jeżeli sobie tego niektórzy nie uświadomią(łącznie z zarządem i cenami karnetów/biletów wynajmem loży Vip) ,to zaliczymy kolejny wp...ol i w 2023 będzie znowu takie zdziwienie jak na koniec tego sezonu Ps.Reszta zespołów chyba tez by napisał "jedyne co kojarzę to..." iw tym byłaby wymieniana Wisła,ale wśród kilku zespołów.Więcej pokory. ![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|