
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 09.2019
Offline |
#9
|
|
Gdzie jest lepiej? Że od grudnia strzeliliśmy jedna bramkę z dupy ? Która połowa sędziów by nie uznała? W tej zbieraninie nic nie funkcjonuje i niestety straciłem dzisiaj nadzieję że zacznie funkcjonować. Zostalo 11 kolejek i jakoś nie widzę że połowę z nich wygramy gdzie z Stała,Leczna,Legia zdobyliśmy łącznie 1 pkt w Gdańsku nie wygraliśmy od ilu 10 lat ? Lech przyjedzie do nas i co xapomni jak się gra ? Z 3 wbije minimum. W Szczecinie Juan Carlos nam pewnie z 2 załaduje... dajcie spokój ludzie.. miejmy nadzieję że na 1 ligę to jakoś będzie wyglądało i wrócimy po 1 sezonie chociaż szczerze w to wątpię. . .
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|