
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#25
|
|
Tych graczy co grają u nas kilka lat to... można policzyć na palcach jednej ręki (przysłowiowej)
Boguski, Sadlok, Basha, Lis, Buchalik, Plewka staż 3 lata lub wiecej Burliga, Kuba, 2.l lata z hakiem (specyficzne przypadki) Zukov, Kuveljic, Szot, Buksa, Chuca, Silva 2lata -1,5 roku Savic, Yeboah, Forbes, Frydrych, Mehremic- 8 miesięcy Radakovic, Kone, Mavutor, Medved, Strzynski, Szota, Wachowiak, kilka miesięcy Młodzieżowców liczę tyle ile funkcjonują jako pełnoprawni zawodnicy 1 zespołu. Nie uważam że jeden Sadlok jest tu problemem, bardziej natomiast brakuje liderów w najlepszym piłkarsko wieku (25-27 lat) i kogoś kto weźmie ciężar gry na siebie. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|