
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2007
Offline |
#11
|
|
Na kilometry spojrzałbym z innej perspektywy - inne drużyny zaczęły z nami grać, bardzo ostrożnie, stawiając na szybkie przejście z obrony do ataku, nie podejmują ryzyka przy grze od tyłu. Taka bezpośrednia gra wymaga dużej liczby sprintów do ataku, jak i szybkich powrotów do obrony. Dystans natomiast buduje przesuwanie za piłką w grze obronnej.
Obecnie nie mamy wielu zawodników, którzy w takim tłoku mogą swoją techniką i kulturą gry wypracowywać szanse na bramkę, więc nasze bieganie wygląda gorzej. Gdyby do tego doszła skuteczna gra w obronie, nie byłoby to aż tak widoczne. ![]()
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|