The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 17.04.2020, 21:06. TS Wisła zoorganizuje mistrzostwa przy Reymonta!
Przez skromność pana Wisłockiego, o tym wspaniałym wydarzeniu w zasadzie cisza w mediach.



A przecież warto to nagłośnić:
Cytat:
Sauny zamiast dużej pływalni w hali Wisły. Co z sekcją pływacką?


Wizualizacja saunarium przy Reymonta 22 fot. Fitness Platinium

Do końca roku w starej hali Wisły ma powstać – jak zapowiada Fitness Platinium – największe w Krakowie saunarium. Zawodnicy sekcji pływaciej TS mają trenować w pływalni, która powstaje przy alei Kijowskiej.

Magdalena Jaroszczak, manager ds. marketingu Fitness Platinium, poinformowała nas, że inwestor wyremontuje halę basenową i zmieni ją w miejsce służące do regeneracji i relaksu. Pierwsi klienci mają skorzystać z saunarium jeszcze w tym roku.

Zlikwidowana zostanie 25-metrowa pływalnia z sześcioma torami. Po zakończeniu inwestycji udostępniony zostanie basen o powierzchni 100 metrów kwadratowych z wodnym masażem. Strefa schładzania, poza standardowymi prysznicami, będzie wyposażona w studnię lodową i wiadra bosmańskie.


Gdzie trenować będą pływacy TS Wisła? Paulina Kujawa, członek zarządu stowarzyszenia i koordynator sekcji, uspokaja, ż działalność nie zostanie zawieszona. – Większość naszych zawodników jest uczniami SP nr 5, gdzie kończy się budowa basenu. Treningi będą organizowane w obiekcie przy alei Kijowskiej – informuje Kujawa.


Widok na Kopiec Kościuszki

Najważniejszą częścią nowego kompleksu przy ulicy Reymonta 22 ma być stuosobowa sauna widowiskowa do przeprowadzania ceremonii saunamistrzów. Oprócz tego znajdą się w nim sauny: japońska, solna, cedrowa aromatyczna, gorąca i o podniesionej wilgotności (Ruska Bania).
„Przygotowaliśmy także dwie łaźnie parowe, w których wilgotność sięga 80 procent, a maksymalna temperatura osiąga 60 stopni Celsjusza”– zapowiada Fitness Platinium.
W strefie wypoczynku skorzystamy z tężni solankowej i trzech jacuzzi – każde o innych właściwościach. Odprężeniu ma sprzyjać widok na Kopiec Kościuszki.
Wstęp do saunarium ma kosztować 30 złotych i nie będzie ograniczony czasowo.

Kolejna inwestycja
Prezes TS Wisła Rafał Wisłocki nie chciał komentować zmian w obiekcie klubu.



To już kolejne przedsięwzięcie przy Reymonta 22 z udziałem Fitness Platinium. W nowej hali Wisły spółka otworzyła klub The Legend. Wcześniej to miejsce nie kojarzyło się dobrze, bo siłownię prowadził tam gangster Paweł M. ps. „Misiek”.

W sezonie 2019/2020 Fitness Platinium było głównym sponsorem występujących w II lidze koszykarzy Wisły Kraków.

Proponuje kolejne inwestycje:


- na hali można spokojnie zrobić duże Tesco, albo jakiś market budowlany. Pewne zyski, a koszykarki moga grać na obiektach Korony.
- obiekty gimnastyczek można przerobić na biura - dziewczyny mogą trenować w dowolnej szkole w Krakowie.


Ku chwale Wielkiej Wisły!


PS: Niech mi ktoś jeszcze powie, że Wisła piłkarska i pozostałe sekcje to to samo...
Ddf

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:31.