
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#11
|
|
Ja bym spróbował :
Obrona : Niepsuj - Burliga - Klemens - Sadlok Bury raz z musiku zagrał w poprzednim sezonie na stoperze i wyglądał bardzo pewnie. Postawiłbym na Hojo, ale nie doszedł jeszcze do siebie po kontuzji, a Szot niestety moim zdaniem jest za słaby. Wasyl i Janicki koniecznie ława. Nie ruszałbym Sadloka ani Niepsuja z boków obrony. Nasi dwaj najrówniejsi piłkarze w tym sezonie. Pomoc : Pawłowski, Basha, Savicevic, Wojtkowski, Mak Atak : tu mam zgryz. Drzazga i RB9 totalnie bez formy, a Buksa za smarkaty chyba. Chociaż ja bym pewnie na młodego postawił. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|