
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#1
|
![]() W środę o godz. 16:00 rozpoczynamy kolejną przygodę z Pucharem Polski. Na wyjeździe podejmiemy zespół Błękitnych Stargard występujący obecnie w II lidze. Po meczu w Płocku z kadry wypadli kolejni zawodnicy, w zespole powoli robi się szpital. Czy trenerowi Stolarczykowi uda się stworzyć optymalną jednostkę mając na uwadze, że w niedzielę gramy najważniejszy mecz w sezonie? Czy mecz pucharowy potraktujemy po macoszemu jak miało to miejsce w poprzednich latach odpadając już we wczesnych rundach czy tym razem się do niego przyłożymy? Zapraszam do dyskusji.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 23.09.2019 o godz. 10:46.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|