The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 29.05.2019, 12:28
Plusy :
- kreatywny środek pola, gra piłką, gra ofensywna, multum bramek
- wiele emocjonujących meczy, historyczne wygrane z sąsiadką czy Legią, spałowanie Lechii oraz Lecha dużą ilością bramek
- gra pod presją w ważnych meczach z mocnymi rywalami
- wyjście z kryzysowej sytuacji z twarzą
- sprzedaż karnetów
- Kuba Błaszczykowski - pod 3 względami, marketingowym, piłkarskim i finansowym
- oczyszczenie się władz Wisły z półświatka
- rozwój Marko Kolara i Krzysztofa Drzazgi
- wejście do drużyny Hoyo Kowalskiego
- Pan Trener Maciej Stolarczyk, cały pion sportowy - trenerzy i drużyna
- świetna atmosfera wokół klubu i w drużynie
- rekord karnetowy, duża frekwencja, pospolite ruszenie kibiców
- rewelacyjna gra Bashy przed kontuzją
- zimowe okienko transferowe (zawodnicy przychodzący)
- przedłużenie kontraktu z Bashą



minusy :
- cały burdel jaki miał miejsce pod koniec poprzednich rządów
- odejście za bezcen dobrych rozwojowych piłkarzy na których można było zarobić jak Arsenić czy Halilović
- niestety, spore rozczarowanie - Mateusz Lis. Zawalił nam ósemkę i będę się tego trzymał. Nie tylko w tym jednym ostatnim meczu. Nie tylko chodzi o ewidentne błędy po których padały bramki - chodzi o ilość wpuszczonych goli, które miał szanse wyjąć a nie pomógł. Dobry bramkarz nawet jak popełni błąd często pomaga zespołowi (np. krytykowany tu Pawełek mimo ewidentnych błędów wynikających z braku koncentracji często mocno pomagał i tego będę się trzymał). Lis pomagał rzadko, chociaż miewał dobre mecze. Było ich niestety za mało.
- za duża ilość traconych bramek. Wiadomo, że przy tak ofensywnej grze tracenie większej ilości goli jest normalne, ale i tak było tych bramek straconych zdecydowanie za dużo.
- skandaliczna gra przeciwko najsłabszym zespołom ligi. Tylko 1 punkt z Zagłębiem Sosnowiec przy trzech próbach. Generalnie im słabszy na papierze był przeciwnik tym więcej nam sprawiał problemów.
- gra Bashy po powrocie po kontuzji (mimo, że kontuzja go rozgrzesza to było to dla mnie sporym rozczarowaniem pod koniec rundy).
- regres sportowy Kamila Wojtkowskiego, od rokującego zmiennika do nic nie wnoszącego wkładu na koszulkę (mówię pod względem stricte piłkarskim).
- brak możliwości zatrzymania Peszki
Ostatnio edytowane przez s1mone : 29.05.2019 o godz. 12:30.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:26.