
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
![]() to jest jakis skandal że gramy tak często , nie wiem są jakieś mistrzostwa świata czy Euro 2019 , o których nie wiem i liga musi sie tak wcześnie skończyć ? jeszcze tego nie widziałem żeby jedna kolejka sie kończyła w niedziele , a nastepna zaczynala w poniedziałek tabeli gotowej nie ma , statystyk nie ma , jeszcze jestem na wyjezdzie i mam utrudniony dostep do kompa słabe to jest , pogoda jest taka ze spokojnie by mogli sobie cały maj pokopać... no w każdym razie , Korona pokonana , pojutrze miło by było powtórzyć ten wynik w Gdyni ![]() ![]()
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|