
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2003
Offline |
#11
|
|
Tak zatrudnienie Stolarczyka jak i Głowackiego w tych rolach jest bardzo dziwne, głównie dlatego że oni praktycznie nie mają żadnego doświadczenia. Jeśli już, to łatwiej byłoby mi zrozumieć dyrektora sportowego Stolarczyka i trenera Głowackiego. Skoro chcieliśmy wiślackiego dyrektora, to czy bardziej nie pasowałby np. Kuźba, który ma już spore doświadczenie jako skaut? Czemu nie szukaliśmy trenera z doświadczeniem? Czyim pomysłem była kandydatura Stolarczyka? Zupełnie nie pojmuję tych dwóch decyzji personalnych i nie rozumiem czym się kierowaliśmy podejmując je.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|