
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 09.2007
Offline |
#11
|
|
Kolejny mecz w pierwszym składzie, i kolejny najsłabszy zawodnik na boisku. Ma tylko jeden atut, potrafi ładnie uwolnić się z tłoku i wyjść na pozycję, że można mu podać. Poza tym tragedia: Podania do tyłu, albo najbliższego, 90% długich do przodu straty. Masakrycznie wolny, w ruchu i myśleniu, wszystko dwa tempa za późno. Bite rożne, najlepiej przemilczeć. Perez 2, jak przyszedł na żądanie trenejro naszego, a można tak przypuszcza skoro 4 mecz wychodzi w pierwszej jedenastce, to dobrze to nie wróży.
Do demoralizujące dla pozostałych zawodników, że taki marny grajek tylko dzięki znajomości dłuższej z Carillo gra, a oni grzeją ławę i wchodzą na ogony. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|