The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło


Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 13.01.2017, 15:25. Pakiet karnetowicza- Kup karnet i zostań #12Bohaterem!
Wybierz karnet na wiosenne mecze Wisły Kraków, dorzuć do niego wyjątkową Kartę Kibice Lyoness i bądź #12BOHATERem razem z tysiącami innych Wiślaków!

Już dziś wystartowała sprzedaż karnetów na wszystkie wiosenne mecze €žBiałej Gwiazdy€. Możecie je kupować tak jak do tej pory, ale możecie też w nieco inny sposób w ramach projektu #12BOHATER. W akcji znajdziecie możliwość nabycia karnetów wraz z Kartą Kibica Lyoness, która będzie dedykowaną klubowi kartą cashback oraz z biletem, który zostanie przekazany podopiecznym Domów Dziecka lub Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej. Wisła Kraków otrzyma 1% od każdej transakcji wykonanej przez posiadacza takiej karty!

Dodatkowo“ imię i nazwisko każdego uczestnika projektu, który nabędzie jedną z nagród w projekcie #12BOHATER, pojawi się na koszulce meczowej wiślaków podczas jednego z tegorocznych spotkań. To właśnie Wasze imiona i nazwiska stworzą tę koszulkę! Mało tego mamy jeszcze jedną niespodziankę: Wasze imiona i nazwiska znajdą się w miejscu, które w 2017 roku będzie towarzyszyło drużynie Wisły Kraków. O szczegółach dowiecie się wkrótce!



Całość dochodu ze sprzedaży karnetów i Kart Kibica na Fans4Club.com zasili projekt #12BOHATER. Przypominamy jednocześnie, że środki z realizacji drugiego celu akcji zostaną przeznaczone na wzmocnienie budżetu transferowego naszego Klubu.
Dołącz do akcji #12BOHATER, w puli nagród pojawiły się również nowe nagrody związane z rundą wiosenną. Wspólnie pokażmy naszą wielką moc!
Ostatnio edytowane przez heoij : 13.01.2017 o godz. 15:46.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:27.