
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
![]() Przed nami najważniejszy mecz w sezonie. Derby Krakowa. W tym meczu nie liczy się styl, liczy się wynik końcowy po 90 minutach gry! Cel jest jeden - zaorać pasiastą damę na trybunach i na boisku. Piłkarze są rządni rewanżu za sierpniową porażkę przy Kałuży 2:1. Kibice też mają coś do udowodnienia. O mobilizację chyba w tym wypadku nie powinno być ciężko, bo o to zadba Radosław Sobolewski, który już w nie jednej Świętej Wojnie brał udział. KAŻDY PIŁKARZ NIECH PAMIĘTA WYNIKÓW DERBÓW TO RZECZ ŚWIĘTA! Nie będzie charakterystyki rywala, bo wystarczy wejść na roksę i wybrać odpowiednią Panią, opis powinien się zgadzać z historią koleżanki zza Błoń. KRAKÓW JEST NASZ! Każdy kibic, któremu dobry Wisły leży na sercu w najbliższą sobotę powinien się stawić na R22 i ze wszystkich sił dopingować Wisłę i jechać po sąsiadce. Odpuście sobie gwizdanie na układowiczów i nie dajcie satysfakcji wrogom, którzy tylko czekają na pogłębienie się kryzysu u nas. Dajmy z siebie wszystko, tak aby po meczu móc świętować panowanie w Krakowie! 1906% na boisku i na trybunach! Zapraszam do dyskusji! ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|