
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
#11
|
|
Kurcze w obronie gra koleś który biega jakby miał zaczepiony pług 7-skibowy i który w tym klubie jest chyba tylko dlatego że jest wychowankiem. Idę o zakład , że skończy swego czasu jak Brud albo Kowalski. W bramce parodysta któremu udane wyjścia do dośrodkowań można policzyć na palcach jednej reki a w pomocy nie ma rozgrywającego no ale przeciez gramy tym co mamy, trener mówi ze jest Alanek i Tomeczek do środka to wystawia ich na obronie . Nasz Misiek Alanek o Tomek to troche jak Cabaj Rymaniak o Żytko. Było dobre 4-4-2 to trzeba zawsze coś spi.... bo musi byc drugi Juventus ...
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|