
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Wielkimi krokami zbliżamy się do koca roku 2015. Jak zawsze ten okres to wszelkiego rodzaju podsumowania, statystyki, opisywanie swoich pozytywnych jak i negatywnych zaskoczeń i oczywiście nadziei na nowy rok.
Dlatego zapraszam was wszystkich do wzięcia udziału w takim naszym wewnętrznym podsumowaniu mijającego roku. Poniżej przedstawiam kilka głównych kategorii, które później mam nadzieje, uda mi się spisać i podsumować. Najlepszy mecz: Najgorszy mecz: Plus sezonu: Minus sezonu: Nadzieja 2016: W każdym z powyższych punktów można wpisać maksymalnie trzy zdarzenia! Oczywiście temat również służy dyskusji, ale w przyzwoitej formie bez zbędnego rozmywania. Zapraszam. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|