
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u
Offline |
#11
|
|
Żale tego legionisty to miód na moje oczy.
Skończmy już o sędziowaniu, ważne że Wisła zagrała dobry mecz. Ustawienie obrony naprawdę świetne - ktoś wie ile było spalonych Legii? Cierzniak bardzo pewnie - dawno nie mieliśmy tyle spokoju w bramce. Guzmics to moim zdaniem najbardziej. niedoceniany obrońca ligi. Jovič dobrze, tylko w pierwszej połowie wypuścił kontrę Legii swoim nieudanym podaniem. No i Donald - ten gość jest niesamowity startował do każdej piłki, wygrał chyba wszystkie główki a to jak przeskoczył Brozia - palce lizać. Ten płacz że go sfaulował hehe ![]()
c.d.n.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|