
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
#11
|
|
Przez cały mecz było widać, że nie mamy go wygrać.
Dokładnie, że kopacze nie chcą go wygrać. Stępiński się wyłamał i strzelił bramkę, to zrobiliśmy sobie kontrę i remis. Tak jak miało być. I choćbyśmy tu napisali 500 stron, to tego nie zmienimy. Kopacze wczoraj oszukali wszystkich, którzy jeszcze mają cierpliwość chodzić na stadion. Zamiast lizana dupy z C na zakończenie meczu, powinno polecieć - wypierdalać! p.s. Dudka powinien zostać zawieszony przez klub do końca sezonu. I tak nic nie stracimy, bo o nic nie gramy - kopacze o nic nie grają. ![]()
Wisła Kraków
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|