
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#10
|
|
Tak jakbym czytał propagandową wersję autorów rozbrajania polskiego wojska. Uważasz, ze 70 tys. armia, która ma chyba najwięcej generałów (w rajtuzach tzn. w trzwikach lwów salonowych z Sztabu Generalnego)) w stosunku do liczby żołnierzy, odpowiada wielkości i liczebności Polski. Tylko nie pisz, ze to jest nasza armia, przez nas zrobiona i to nie jest nasze ostatnie słowo (jak w Misiu). "Bolesny proces modernizacji"... bolesne to będzie dla nas spotkanie z kimkolwiek na polu bitwy. Potencjałem i sprzętowo jesteśmy dokładnie tak jak w 1939 r.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|