
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 04.2013
Offline |
#10
|
|
Jeszcze Prezydent przepraszał ... Za co ja się pytam ? Tylko się ośmieszył !
Na całym świecie zdarzają sie takie incydenty, ale tam nie przeprasza nikogo głowa państwa ... Wystarczyło wysłać notę dyplomacyjną z ubolewaniem jak to się robi w takich sprawach na szczeblu dyplomacji, ale on oczywiście o tym nie wiedział ... Jeżeli za atak na ambasadę Rosji w Warszawie przepraszał nasz Prezydent to czekam na ruch ze strony Rosji żeby nas przeprosił Putin za atak na ambasadę Polski w Moskwie, ciekawe czy się doczekamy ... KOMPROMITACJA Prezydenta i tyle ! Bronek ... ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|