Witam szanownych kolegów mam nadzije, że nie dostane za to Bana, ale ostanimi czasy mam drobne problemy finasowe. Spowodowane to jesat z wydatkami na leczenie dziecka. Kochani nie oczekuje od was piniązków. prowadze forum
http://45x2.cba.pl/ i jak was moge to prosze o klik w reklame na dole strony. Ale naprawde jestem w trudnej sytuacji i jest mi się ciężko do tego przyznać. Za pomoc bede wdzięczny
Dzięki za kliki w ramach dowody ile zarobiłem na tą chwile wrzucam w plik w załączniku
Bardzo was prosze o kliki.
Jak bedzie potrzeba wrzuce skany leków i wizyt prywatnych u lekarza oraz pism lekarskich
Dla was to 5 sekund dla mnie to 0,19 euro centa a musze uzbierać okolo 2000zł do tego jutro sie na allegro pojawią aukcje ze róznymi pierdołami za połowe cenny
Potwierdzenie zarobków w załącznniku
