
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się spotkanie we Wrocławiu? | |||
| Śląsk wygra! |
|
9 | 20,93% |
| Padnie przyjacielski remis! |
|
10 | 23,26% |
| Wisła wygra! |
|
24 | 55,81% |
| Głosujących: 43. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#11
|
sam nie jestem zwolennikiem odgrzewanych kotletów i Arka w Wiśle, bo wcześniej popełniał sporo głupich błędów, głupio się ustawiał i głupio faulował, a także glupio sam łapał kontuzje. Jednak w ostatnim meczu Głowacki był jedynym piłkarzem potrafiącym zagrać z sensem z obrony do drugiej linii czy do ataku, nawet pod presją, bez żadnego chaotycznego wybijania, ale z jakąś myślą, z jakims sensem. Pominę to, że dobrze sie ustawiał, nie popełniał błedów w obronie i nie robił żadnych typowych dla niego głupot. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|