
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
|
Temat trochę żartobliwy, ale uważam , że jeśli dużo osób by się zaangażowało i byśmy wysłali z 200 maili na skrzynkę np.Coca-Cola lub innej firmy to osoby w danej spółce na pewno by tak tego nie odłożyli, przynajmniej chcieliby się dowiedzieć co to Wisła Kraków itd. Przynajmniej tyle możemy zrobić dla klubu.
Proszę o wyp. się dot. pomysłu i jeśli byłoby wiele pozytywów to może się zgadamy i zaspamujemy komuś skrzynkę Bo nic na tym nie tracimy, a zawsze jest jakiś % szansy , więc tak jak pisałem wyżej. Praktycznie tyle możemy zrobić. Pozdrawiam |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|