The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło


Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
InQ
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 11.05.2013, 18:32. Komunikat dotyczący regulaminu wchodzenia kibiców na R22.
Z dniem dzisiejszym (11 maj 2013) tj. od meczu Wisła - Korona kibice wchodzący na stadion nie są wpuszczani na trybuny z przedmiotami które można nazwać pakunkiem np. plecak, torba, siatka.
Powyższe przedmioty należy zostawić w depozycie.

Teraz pytania:
1. Dlaczego organizator nie wydał żadnego komunikatu do kibiców wybierających się na mecz? Można było dowiedzieć się dopiero post factum - przy próbie wejścia na stadion.

Już nie wspominam, że o uwłaczającym traktowaniu.
Pretensje, że zadałem pytanie dlaczego nie było żadnego komunikatu.
Zamieszanie powoduje spóźnienie się na mecz.
Kreuje się nerwowa atmosfera...

Jako ciekawostka, nikt z geniuszy którzy wpadli na ten pomysł nie raczył poinformować kobietę pracującą w depozycie...

2. Jak organizator chce rozwiązać powyższą kwestię rozmieszczenia depozytów? Zostały wprowadzone nowe ograniczenia, które dotykają znacznej liczby kibiców. Czy mały barak za trybuną G jest wstanie pomieścić ponad 30 tys. potencjalnych "pakunków"? - zakładając pesymistyczny dla organizatora scenariusz.

Pomijam kwestię, że klub wpadł na genialny pomysł, żeby nieświadomy kibic w bramie dowiadywał się, że nie wejdzie na stadion, a potem w pospiechu musi obejść cały stadion by złożyć plecak w depozycie.

Czy tak organizator ma zamiar zachęcać kibiców do przychodzenia na stadion?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:24.