
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Co wydarzy się w piątkowy wieczór: | |||
| Emmanuel Sarki poprowadzi nas do kolejneo zwycięstwa! |
|
26 | 32,50% |
| Daniel Sikorski znowu strzeli bramkę! |
|
28 | 35,00% |
| Rafał Boguski lubi strzelać Widzewowi, w piatek on będzie bohaterem! |
|
10 | 12,50% |
| Bedzie remis... |
|
10 | 12,50% |
| Przegramy to... |
|
6 | 7,50% |
| Głosujących: 80. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#17
|
|
Puchary to dla nas w obecnej sytuacji klubu byłaby katastrofa.
1. Nie zanosi się na wzmocnienia - pewnie odpadniemy z klubem z Kazachstanu 2. Przygotowania do pucharów zapewne wywrócą cykl przygotowań do sezonu 3. Odpadnięcie z zapewne bardzo słabym przeciwnikiem na dzień dobry podważy pozycję nowego trenera. I nie ma znaczenia kto nim będzie - Cupiał zapewne mu tego nie wybaczy 4. Pierwsza runda (a na niej się zapewne skończy) nie daje większej kasy, wręcz trzeba dopłacać - (rywal z Armenii) 5. Będziemy znowu pośmiewiskiem pół polski piłkarskiej po kolejnym blamażu 6. Atmosfera w klubie znowu siądzie A my zamiast pucharów powinniśmy wiedząc że będzie krucho z kasą tak samo jak w tym sezonie (wywiad z Bednarzem): 1. Ogrywać młodych do końca sezonu - ktoś nas będzie musiał utrzymać w przyszłym sezonie 2. Podpisać kontrakt z Sarkim A puchary - darujmy sobie, w tym momencie to nie dla nas zabawa... BTW Tym zwycięstwem nad Widzewem utrzymaliśmy się w lidze
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 27.04.2013 o godz. 08:48.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|