|
W nowej rundzie kontynuujemy akcję z darmowymi wejściówkami na sektor C. Dotyczy ona chłopców urodzonych w roku 1996 lub później.
Mecz z Jagiellonią odbędzie się w najbliższy czwartek o godzinie 20. Jest to pierwszy wiosenny mecz Wisły Kraków przy Reymonta.
Zainteresowani darmową wejściówką proszeni są o przyniesienie do Strefy Kiboli swoich Kart Kibica. Można to zrobić w środę, 27 lutego, od godziny 15 do 19. Co oczywiste nie musicie zjawiać się osobiście - wystarczy, że jedna osoba przyniesie karty kibica kolegów.
Przypominamy, że Strefa Kiboli mieści się w Starej Hali Wisły, na przeciwko sklepu z odżywkami (tuż przed wejściem na salę, gdzie swoje mecze rozgrywają między innymi koszykarki i futsalowcy).
Bilety i karty odberać będzie można w dniu meczu w godzinach otwarcia sklepu.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy młody człowiek, którego ta akcja mogłaby dotyczyć czyta naszą stronę. Jeżeli więc ktoś zna dzieciaków ze swojego najbliższego otoczenia, które chciałyby chodzić na mecze, a ze względu na problemy finansowe nie jest im to dane, to prosimy o poinformowanie ich o możliwości zdobycia darmowej wejściówki.
|