Jako, że obecnie w necie pojawia się dużo konkursów z głosowaniami. Po przeglądnięciu forum i znalezieniu wielu takich tematów, pomyślałem ze można by założyć temat zbiorczy, do którego będzie się dodawało kolejne, własne prośby o głosy.
Taki temat 'wzajemnego pomagania' - uporządkuje to forum, zmniejszając liczbę nowych tematów, jak ktoś bedzie chciał pomóc zagłosuje,a jak nie - nie będzie musiał czytać nowych tematów.
Kolejne prośby o głosowania wpisujmy za pomocą prostej konstrukcji: numer, link, długość trwania i ew.komentarz autora.
Dodając - cytujmy całą liste, dopisujac sie na koncu. Natomiast gdy glosując zobaczymy nie aktywne konkursy, cytujmy listę wycinając poszczególne pozycje.
No to zaczynam ,nie ukrywam od siebie

( przepatrzyłem archiwum i pozostałe tematy z konkursami sa nieaktywne):
1.
http://www.alpinus-miejodwage.pl/475 ; do 29.02.12; Prośba o wsparcie projektu wyprawy w memoriale im. Piotra Morawskiego „Miej odwagę”