węgorz2 napisał(a):

z drugiej strony sprawy polityczne nie powinny wplywac na prywatne interesy firm polskich i rosyjskich ,a tak jest caly czas,jak cos nie po ręcę to kraje wprowadzaja utrudnieia na ktorych cierpia tylko zwykli przedsiebiorcy ,tak bylo z embargiem na mięso itp...przeciez u nas i tam zyją normalni ludzie ktorzy maja normalne poglady i nie moga odpowiadać za swoje poje... rządy
szkoda że za ich i naszych polityków wszystko zwala się na normalnych ludzi!
|
no tak, tylko że właśnie na tym polega polityka, że tyczy się mas.
Surowce to karta przetargowa - geopolityka jest trwała, bo 40 mln normalnych ludzi nagle nie zmieni miejsca zamieszkania z powodu zachłannego sasiada.
Wszystkie przetasowania na górze, które dotyczą surowców i finansów, dotycza też normalnego człowieka, o którym piszesz. Naczynia połączone.