
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 07.2008
Offline |
#10
|
|
Nie trzeba byc prorokiem, zeby widziec i zauwazac pewne sprawy.
Dryzyna grala tragicznie, zero pomyslu, zaagazowania i jakiej kolwiek iskry. Przestal nam los sprzyjac i wyniki pokazaly dobitnie gdzie jestesmy. A jezeli jest tragicznie, to trudno oczekiwac ze nagle sie polepszy, skoro od pewnego czasu druzyna gra zle, ale ciagle dalej brnie w to glebiej i gra tak samo. Takze niezbyt udalo Ci sie blysnac chlopak, no chyba, ze uwazasz ze zostawiajac Maaskanta gra ulegla by diametralnej zmianie hehe... |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|