
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Witam, po meczu ligowym z Jagiellonią Białystok, który Biała Gwiazda wygrała 3-1 czeka nas spotkanie w Lidze Europejskiej z Fulham już w najbliższy czwartek na R22 o 19.
My jednak zajmiemy się spotkaniem rozgrywanym w ramach 11 kolejki T - Mobile Ekstraklasy w którym to Wisła Kraków zmierzy się z ŁKS-em w Łodzi. Poniżej przedstawiam zestaw par 11 kolejki TM Ekstraklasy: 21 października: 18:00 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 20:30 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 22 października: 13:30 Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów 15:45 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko - Biała 18:00 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 23 października: 14:30 ŁKS Łódź - Wisła Kraków 17:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 24 października: 18:30 Cracovia Kraków - Polonia Warszawa ------ Skupmy się na naszym spotkaniu, pojawia się pytanie czy w Łodzi zagra nasz kapitan Radek Sobolewski oraz czy Marko Jovanović zastąpi na prawej stronie obrony Lamey'a, czy może trener Maaskant nadal będzie ufał swojemu rodakowi wystawiając go w pierwszym składzie. Czy szansę występu od pierwszych minut otrzyma Tsvetan Genkov - który w meczu z Jagą , wrócił po kontuzji pojawił się na boisku i strzelił jedną z bramek dla Białej Gwiazdy. Czy Dudu Biton nasz super snajper, który ma już na koncie w tym sezonie 8 goli, zacznie mecz na ławce rezerwowych? Jaki szansę na występ ma Rafał Boguski, czy Robert Maaskant postawi na Tomasa Jirsaka czy tym razem zobaczymy na boisku Łukasza Gargułę. W tym momencie kończy się spotkanie 10 kolejki Widzew - ŁKS (0:1), widać, że drużyna pod wodzą nowego trenera złapała wiatr w żagle, a Probierz odnosi drugie zwycięstwo w drugim meczu. Jaki nas czeka mecz w Łodzi, kto będzie dyktowała warunki gry, no i najważniejsze w jakiej formie będą nasi kopacze po czwartkowym meczu w LE. Zapraszam do dyskusji! ![]() ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|