
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa
Offline |
#11
|
|
Czyli jak dobrze rozumiem, jeśli tu piszemy, w dziale Hyde Park, w tematach czysto off-topicowych, bo dotyczących różnych najróżniejszych spraw związanych ze sportem, w tym właśnie losów polskich drużyn w europejskich pucharach to mamy, albo milczeć w sprawach Wisły, albo pisać nieprawdę, że trzymamy za Was kciuki?
Przecież to chyba normalne, że Wasz awans do LM nie będzie nas cieszył, bo nie może cieszyć. Mecz Wisła - APOEL oglądałem przy partyjce pokera w składzie 2 Legionistów, 2 Wiślaków, Polonista i jeden sympatyk polskich drużyn, a tak to kibic Arsenalu. Połowa się cieszyła z bramki Małeckiego, a druga połowa liczyła na wyrównanie APOELU. Nikt nie się pogryzł, nie opluł czy nie powyzywał drugiego. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|