
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy tu można "kibicować""innym polskim druzynom w Europie? | |||
| Tak. Bo chodzi o polskie druzyny |
|
117 | 31,97% |
| Nie. Bo na tym forum liczy sie tylko Wisła |
|
249 | 68,03% |
| Głosujących: 366. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj
Offline |
#11
|
|
Ja ze swojej strony mogę dodać jeszcze inny argument.
Wolę, żeby przykładowa Legia grała dłużej w pucharach - bo wtedy będą mieli równie mało czasu na odpoczynek jak my. Dzięki czemu zwiększy się nasza szansa na popełnienie błędów przez nich w lidze - ostatecznie może to zdecydować o tym, że braknie im na finiszu kilku punktów i to Wisła będzie mogła świętować kolejnego mistrza.* * - jak już wiele razy pisałem - nie dotyczy Amiki i Cracovii. Do tego dochodzi możliwość, że niektórym piłkarzykom odp***li podczas gry w Europie i nagle zapragną przenieść się do lepszego obszaru płatniczego (jak to się dawniej mówiło), a tym samym zaczną sabotować ligę, która stanie się dla nich nieważna (jak widać było u Amiki w zeszłym roku). Kolejne ułatwienie dla nas - bo chyba nikt nie zaprzeczy, że Amika wyłożyła się w 2010 roku w lidze właśnie na takim podejściu własnych kopaczy. Rozumiem też argumenty strony przeciwnej - że to np. zastrzyk kasy dla przeciwnika. To fakt. Nie demonizowałbym jednak tego aspektu - polscy działacze potrafią "przewalić" każdą kasę. Ani RTS (który się totalnie nawet posypał w chwilę potem) ani LEgia nie odskoczyła reszcie stawki kiedy grali w tej mitycznej LM (pomijając nawet fakt, że wtedy płacono pewnie sporo mniej - to i tak jak na ówczesne budżety w PL było to morze kasy). Żadna sprawa nie jest jednak jednowymiarowa jak by to chciała jedna czy druga strona i każdy musi sobie sam rozważyć, które argumenty są dla niego najważniejsze. pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez TeeS : 12.08.2011 o godz. 11:19.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|