
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Piechniczek beknie i to srogo dlaczego? Jesli poszloby o samego Roberta i Stana mozna by mowic o demencji starczej posmiac sie pewnie koniec koncow zepchneliby to na dziennikarza ktory przeprowadzal wywiad skonczyloby sie na oficjalnym liscie moze jakis przprosinach.... ale Antos poszedl va banque wciagnal w to Cupiala, a wszscy wiemy jak uberboss lubi gdy jego nazwisko pojawia sie w mediach....
Nie wiem na jakiej pozycji grywal Piechniczek w swojej karierze ale to dzisaj wskazuje na obronce z umiejetnosciami zapodania soczystego samoboja.
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 28.02.2011 o godz. 21:18.
![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|