
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#1
|
|
Jako że sporo osób w tym ja uważa że biżuteria prawdziwego faceta to oprócz ewentualnej obrączki tylko i wyłącznie porządny fajny zegarek ciekaw jestem jakie zegarki nosicie
Ja wyleczyłem się już dawno z dziadostwa za paręnaście zł, chciałem sobie sprawić w miarę porządny zegarek, ale że mnie nie stać na super drogi a nawet jeśli to i tak bym się nie zdecydował, bo mieć coś fajnego porządnego to jedno a coś snobistycznego czego nie uznaję zupełnie to inna sprawa. Tak że szukalem szukałem i mój wybór padł na Seiko SKX781 czyli tzw. "Monster", wersja pomarańczowa na bransolecie...zegarek automatyczny a zatem z duszą, na bransolecie. A Wy jakie nosicie jestem ciekaw... |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|