The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 10.05.2010, 16:20
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
SCENARIUSZ MARZENIE
Jutro jedziemy pejsów,Ruch wygrywa z Lechem,Arka remisuje z Piastem,Odra remis ze Sląskiem..
Ostatnia kolejka:My wystawiamy zespół Młodej Ekstraklasy,Odra nas pokonuje,Piast ogrywa parchatych..
My mamy mistrza,szmaty leca do 1 ligi na wiele wiele lat
Jeszcze dopisz do marzenia że bramkę na 1:0 dla Odry z nami strzela np Małecki z szyderczym uśmiechem na twarzy.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Wrona
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ciemnogród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 10.05.2010, 16:42
Simao1 napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie nie ma innego scenariusza jak zwycięstwo z Cracovią i minimum remis Ruchu z Lechem, a w sobotę na rynku uczcić mistrzostwo Już jutro możemy świętować. Oby się tylko udało...
Przy naszej wygranej w Derbach i remisie Ruchu z Lechem musimy z Odrą zdobyć jeden punkt...
Nie spaceruj tędy
Nie wyciągaj ręki
To się może skończyć źle

[*]
Musiek1906
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: VII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 10.05.2010, 18:08
To jest jeszcze jedno wyjście
29. kolejka
My wygrywamy jutro z parchami,Amika przegrywa z Ruchem, Odra wygrywa ze Śląskiem, Piast natomiast wygrywa z Arką.
30. kolejka
Piast wygrywa z parchami, Śląsk z Arką, a my puszczamy mecz w podobny sposób jak Lazio Interowi
1. Wisła 63 pkt
2. Lech 62
...
14. Piast 33pkt
15.Cracovia 30 pkt
16. Arka 25 pkt
Ale jak to mówią "marzenia dobry sport"
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 10.05.2010, 19:15
Wrona napisał(a):Wyświetl post
Przy naszej wygranej w Derbach i remisie Ruchu z Lechem musimy z Odrą zdobyć jeden punkt...
Racja, mój błąd. Liczę zatem na porażkę Lecha przy równoczesnym zwycięstwie Wisły. Ruch teoretycznie wciąż walczy o v-ce mistrzostwo. Ale jak będzie - zobaczymy.
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 10.05.2010, 20:11
Musiek1906 napisał(a):Wyświetl post
To jest jeszcze jedno wyjście
29. kolejka
My wygrywamy jutro z parchami,Amika przegrywa z Ruchem, Odra wygrywa ze Śląskiem, Piast natomiast wygrywa z Arką.
30. kolejka
Piast wygrywa z parchami, Śląsk z Arką, a my puszczamy mecz w podobny sposób jak Lazio Interowi
1. Wisła 63 pkt
2. Lech 62
...
14. Piast 33pkt
15.Cracovia 30 pkt
16. Arka 25 pkt
Ale jak to mówią "marzenia dobry sport"
Ciekawe ;d czy gdyby w ostatniej kolejce przy zapewnionym Mistrzostwie Wisła oddałaby mecz ? W ostatnim czasie coś dyskutowano na temat tego, że w ostatniej/nich kolejkach trzeba wystawiać najsilniejszy skład ale nie wiem czy to obowiązuje i na jakich zasadach, chyba raczej nie ale trochę to nie Fair Play ...
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 10.05.2010, 22:46
Co was opętało z tym spuszczaniem Pasów z ligi? Co wolicie - krótką satysfakcję że Pasy lecą w dół a potem przez cały rok będziemy słyszeli jak wygrywają większość meczy w I lidze czy może jednak dwa kolejne mecze derbowe w przyszłym roku, satysfakcję z lania Pasów oraz patrzenie jak przegrywają (jak zwykle) większość meczy w ekstraklasie?
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 10.05.2010, 23:31
Oni są tak słabi że nawet za rok nie awansują, będą się tułąć po tej pierwszej lidze, do czasu aż znów zaczną przychylnym okiem patrzeć na nich sędziowie.

Niech lecą jak najniżej się da, bo na to zasługują za poprzedni sezon, a spadając niech pamiętają kto im to załatwił. Narazie mają 3 punkty z meczu z nami, i niestety są tu gdzie są a powinni być jeszcze niżej.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Above
Voyage! Voyage!
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 12.05.2010, 11:24
Temat do zamknięcia.
RÓWNIK ZA WISŁĄ!
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 12.05.2010, 11:30
Zostaje jedyny dla nas szcześliwy scenariusz:
Zagłebie nie nadstawia dupy Amice..A i tak to może byc za mało...Licze na szybkie kontry Traore,Micanskiego..a może bedzie dobrze...Ale by ten mistrz smakowal
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 12.05.2010, 11:36
A ja sądzę, że ten temat można spokojnie zamknąć.
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 12.05.2010, 13:28
KRIS22 napisał(a):Wyświetl post
Trochę poszperałem i coś takiego mi się nasunęło :
Jest 22 Maja 2007 roku do Bełchatowa Jedzie Wisła która ma fatalny sezon (w końcowym rozrachunku 8 miejsce) i nie walczy praktycznie o nic za to Bełchatów ma 2 pkt przewagi nad Zagłebiem i Wisła wygrywa 2-1 w dużej mierze pozbawiając Bełchatów mistrza (którego trenerem był wtedy Orest Lenczyk - Niektórzy pisali ze własnie się nam zrewanżował za tamten mecz wczoraj).
Teraz mamy podobną sytułacje Zagłebie jedzie do Lech i też o nic nie gra (no może o kase za zajęcie tego 6 miejsca)
zobaczymy jak będzie jak to mówią Wiara Czyni Cuda.
ZObaczymy...
Pozwolilem sobie wkleic tekst kolegi z innego tematu..Mam nadzieje ze w Lubinie pamietaja kto im ułatwil zdobycie mistrzostwa..
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 12.05.2010, 13:30
Ten temat od początku to była głupota. Trzeba wygrywać i ma się mistrza - tyle. A jakieś dywagowanie, co by było jeśli, co będzie jeśli, a czego nie było jeśli to głupota.
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 12.05.2010, 13:36
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
Pozwolilem sobie wkleic tekst kolegi z innego tematu..Mam nadzieje ze w Lubinie pamietaja kto im ułatwil zdobycie mistrzostwa..
O taaak.. Szansa na zrewanżowanie się (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) Wiśle będzie już w sobotę. Dodatkowo w magazynie Liga+, była mowa o premii 300tys. dla Zagłębia, za ewentualne zwycięstwo w meczu z Amicą.

Dla mnie istnieje tylko jeden scenariusz:

Wisła 2-0 Odra Wodzisław
amica 1-1 Zagłębie Lubin
Krystian168
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: Czersk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 12.05.2010, 14:50
Ja wierzę,w Zagłębie. Dlaczego ? bo jeżeli nie powalczą i przegrają to mogą spaść w tabeli z 6. miejsca na 11-12... Spora różnica kasy dla klubu za pozycję w lidze i pewnie większe premie dla zawodników. Jeżeli podejdą na 100% zmobilizowani, to mają szansę urwać punkty Lechowi... Bajor bardzo fajnie poukładał tą drużynę.
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 12.05.2010, 15:08
Cytat:
Czas na ostatni mecz w sezonie, tak naprawdę nie gramy już o nic jak o pozostanie na 6 miejscu na koniec sezonu.
Przeglądałem tak z czystej ciekawości forum Lecha Poznań, bardzo są pewni zwycięstwa i nawet już sobie mobilizują fete na starym rynku z okazji uzyskania od 17 lat mistrzostwa polski.
Trzeba by ich troszeczkę sprowadzić na ziemie i utrzeć nosa 0:1 zabieramy 3 pkt z Bułgarskiej i kończymy sezon na 6 miejscu a Lech, jak to Lech liczy na następny sezon
Z forum Zagłębia.

Mam nadzieję że piłkarze również nie odpuszczą i będą grali o zwycięstwo, i pozostanie na 6 miejscu. A Lech jak to Lech, poczuje się już mistrzem i może dojść do dużej niespodzianki, tak jak w doliczonym czasie meczu z Cracovią. Taki wariant byłby marzeniem.

Ten się śmieje, co się śmieje ostatni. Wierność!
LAB
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 12.05.2010, 15:10
Zaglebie ma zgode z Lechem?
Bo jezeli nie to daje nam te 3 procent szans na mistrza...
Wujor
Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 12.05.2010, 15:11
Jesli Amika straci punkty z Lubinem, oznaczac to będzie że są jeszcze większymi frajerami niż nasi gracze. I tyle w tym temacie.
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 12.05.2010, 15:14
LAB napisał(a):Wyświetl post
Zaglebie ma zgode z Lechem?
Bo jezeli nie to daje nam te 3 procent szans na mistrza...
Nie nie ma zgody
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 12.05.2010, 15:24
Skończcie już bredzić, pogodzcie się wreszcie z przegraną ! Podziękujcie tym nieudacznikom z wczorajszego dnia.
OD LEVADII PO JOPA ! CZYLI KATASTROFA
Taki był ten sezon.
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 12.05.2010, 16:39
Chłopie nie siej zamętu.
Stało się, czasu nie zawrócisz, trzeba wygrać z Odrą, a reszta niech nas nie interesuje...
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 12.05.2010, 16:46
Zamęt to Ty siejesz, wygrana z Odrą nam h.. daje !
Napisz scenariusz na sobotę:
A na końcu wyląduje kosmiczny spodek, z którego wyjdą ufo ludki i wręczą Mariuszowi Jopowi złotą paterę.
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 12.05.2010, 16:49
No tak bo maloprawdopodobne jest zeby Lech nie wygral z Zagłebiem a moze rownie malopradobodobne wydawalo Ci sie to ze wczoraj Lech wygra w ostatnich sekundach z Ruchem w kuriozalnych okolicznosciach a my w kuriozalnych okolicznosciach zremisujemy z Cracovia? Wiec wez sie chlopie w garsc i nie placz zanadto na forum tylko troche opanuj psyche. Poki jest wiara to sie wierzy a Ty mozesz sie obrazac na pilkarzy i caly swiat jesli chcesz
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 12.05.2010, 16:53
Jak już napisałem w innym temacie sami sobie balon pompujemy, będąc pewni zwycięstwa jak przed derbami balon pękł i jest płacz i lament, że przegrali że nie strzelili bramki jak tak mogli i w ogóle.

Zluzujcie trochę, bo wczorajszy mecz chyba nauczył nas (wszystkich) odrobiny pokory i trzeźwego spojrzenia na rzeczywistość, która często jest brutalna i nie taka jakbyś my sobie wymarzyli.


Jaroo1
wiara, która polega na tym, że piszemy scenariusz meczu Lecha z Zagłębiem a nie zastanawiamy się nad tym że Odra walczy o utrzymanie i się przed nami nie położy, to samo było przed Arką - wygramy bo Arka na końcu, Korona - wygramy bo nawet słaba Legia ich ogrywa, Cracovia wygramy bo musimy i co z tego wyszło gówno i tyle.

Trochę trzeźwego myślenia i realnej oceny aktualnej sytuacji.
Wiadomo to jest Polska, wszystko się może zdarzyć co już widzieliśmy wczoraj ale czy drugi raz w przeciągu tygodnia jest to możliwe
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 12.05.2010 o godz. 16:57.
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 12.05.2010, 17:13
dobrze rozumiem że Wisła jak wygra z Odrą(która popłynie z nurtem rzeki do I ligi) A Amica zostanie uciszona przez zwycięstwo albo nawet remis Zagłębia To Wisła ma Fete na Rynku w Krakowie?
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 12.05.2010, 17:14
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
dobrze rozumiem że Wisła jak wygra z Odrą(która popłynie z nurtem rzeki do I ligi) A Amica zostanie uciszona przez zwycięstwo albo nawet remis Zagłębia To Wisła ma Fete na Rynku w Krakowie?
Tak dobrze rozumiesz
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 12.05.2010, 17:18
a co jeśli Wisła i Amica wygrają swoje mecze
MaG*
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 12.05.2010, 17:19
W razie czego feta bez kibiców sukcesu !
Wierność i wiara
fond
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 12.05.2010, 17:20
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
a co jeśli Wisła i Amica wygrają swoje mecze
To od razu dają nam awans do Ligi Mistrzów

Matko...
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 12.05.2010, 17:21
gdyby to była jakaś inna liga a nie nasza to bym jeszcze wierzył w szczęśliwy koniec...
Plastman
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 12.05.2010, 17:28
Wszystko się może zdażyć i to "WSZYSTKO" już się zdażyło, w poprzednich kolejkach, a szczególnie w 29-tej.

Teraz to:
Lech łatwo, lekko i przyjemnie pokona Zagłębie, które nawet nie będzie próbowało mu w tym przeszkodzić.
(Jak ktoś ma wątpliwości, to niech poczyta między wierszami w wypowiedzi Peszki o 99%)
Ruch wygra w Kielcach, nie zdziwię się również jeżeli Arka pokona we Wrocławiu Śląska. Ot, po prostu polska liga, jak ktoś MUSI wygrać z zespolem który nie musi, to raczej wygrywa. Zdażają się oczywiście nieliczne wyjątki, ale nie sądzę akurat, żeby Zagłębie wypluwało płuca, żeby zrewanżować się Wiśle za taki właśnie wyjątek z 2007 roku.
Odra raczej się nie będzie starać w Krakowie, bo po co, skoro Arka i tak wygra swój mecz.
Tak więc my też łatwo wygramy ten mecz...

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:44.