The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 28.11.2009, 16:59. The White Star Awards 2009
Rok 2009 powoli dobiega końca. Przed nami jeszcze grudzień, który zapewne będzie obfitował w liczne podsumowania i rankingi. Biorąc pod uwagę, że sporo wydarzyło się w tych ostatnich kilkunastu miesiącach, to i sporo działo się na forum.

Kto, co i kiedy na wiślackim forum w 2009 roku?

Zagłosujcie sami




Najlepszy forumowicz: harthausen

Miss forum: Kobieta_Wiślak

Mister forum:

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): spidey

Żartowniś: 7 kotów i gigant

Najmądrzejsze posty: kot

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): dorotja

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada:

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): 0-1 czyli Levadia, Lech,Legia i Cracovia...

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Wycieczki do Sosnowca, Ostatnie wygrane derby przy Reymonta 4:1, Mistrzostwo 2009, resztę trzeba niestety przemilczeć:(

Nadzieja forum
(ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post:

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):

Najlepszy moderator(dlaczego?):

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Budowa stadionu, Inwestycje w Krakowie, Wydarzenia kulturalne w mieście oraz Ekstraklasa 2009/2010

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Tiramisu

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): D.Olszówka za aktywność, gdy istniało ryzyko, że nie będzie dofinansowania budowy stadionu.

Wyniki zapewne w styczniu.
Ostatnio edytowane przez Vinci : 29.11.2009 o godz. 11:29.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 28.11.2009, 17:22
Najlepszy forumowicz: rav, kot
Miss forum: tiramisu, kobieta_wiślaka

Mister forum: -

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): 0_22

Żartowniś: tradycyjnie gigant, 7 kotów

Najmądrzejsze posty: kot

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): -

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): -

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym):
emsi, beer boys, rwd, poludniowiec
Pokemon = Potomek Neostrady = żenada:
pysio

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): derby

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : derby, mistrzostwo polski

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post:

Najgłupszy post:
Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant, pio, element

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): pysio

Najlepszy moderator(dlaczego?):

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): lużny

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie): orzeu

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): wrzs

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): wszyscy nasi Wiślaccy artysci, hamas_krk, siara z kobietą wiślak za aukcje, oraz kibice Unii Tarnów dla ktorych mam podziwa za to jak walczą o swój klub.
Ostatnio edytowane przez Kamil : 23.12.2009 o godz. 10:30.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 28.11.2009, 17:27
Najlepszy forumowicz:

Miss forum: proste że tiramisu ;p

Mister forum:

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): brak

Żartowniś: gigant i wszystko w tym temacie

Najmądrzejsze posty:

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym):
zgadzam się z Kamilem że emsi.

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada:



Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): 22.11.2009 :(

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : derby

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post:

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):

Najlepszy moderator(dlaczego?):

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie):

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie): don_Michel

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku):

resztę uzupełnię niedługo.
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
KrystekABG
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 28.11.2009, 18:33
Najlepszy forumowicz: WRzŚ

Miss forum:

Mister forum:

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): spidey

Żartowniś: gigant

Najmądrzejsze posty: RWD

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): M-M

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): pan Dudi

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym):
emsi

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada:

pirat.z.karaibow


Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): ostatnie derby

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mistrzostwo

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): wszystkie pysia

Najweselszy post:http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=250

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Pysio

Najlepszy moderator(dlaczego?): orzeu

Najgorszy moderator (dlaczego?): wszyscy są ok

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Malujemy Wiślackie okolice

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie): Szymek_R22

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Donki

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WRzŚ

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Malvivente, siara, WRzŚ
Ostatnio edytowane przez KrystekABG : 29.12.2009 o godz. 21:46.
Good night left side.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 28.11.2009, 19:14
Najlepszy forumowicz: 1q2

Miss forum: nie znam żadnej, ale najbardziej lubię chyba Żmijkę

Mister forum:---

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): Spidey

Żartowniś: gigant

Najmądrzejsze posty: kot

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): HeDu

Zaginiony w akcji
(user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): emsi

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: JOSE 841


Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Derby

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mistrzostwo Polski 2008/2009

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post: giganta o Krzysiu Ibiszu

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post: jakiś kota o walce o stadion.

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):pirat.z.karaibów

Najlepszy moderator(dlaczego?): kominek, orzeu

Najgorszy moderator (dlaczego?): nie mam problemów z żadnym

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Budowa stadionu Wisły...itd

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie):

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WrzŚ

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): WrzŚ, Siara


będę edytował
Ostatnio edytowane przez Proud : 02.01.2010 o godz. 14:36.
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 29.11.2009, 00:05
Najlepszy forumowicz:7 kotów - dobrze moderuje, sensownie pisze
Miss forum: chyba Żmijka

Mister forum:

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): 0 22

Żartowniś: 7 kotów

Najmądrzejsze posty: nie ma użytkownika, z którym zgadzałbym się w 100%, ale najbliżej tego byłby chyba Krissu i flamengista

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): 0 22

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Marszałek - ma swoje zdanie, często kontrowersyjne, ale potrafi je uargumentować. A to rzadkość na tym forum...

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Wilku (jakoś nie tęsknię)

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: nie osoba, a temat:" LUŹNY". No jakoś mi taka "czateria" nie pasuje, tyle w temacie.


Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): "rachu ciachu..." :/

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : no niestety rok ten zostanie mi w pamięci z powodu dwóch KLĘSK - Levadia + derby

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): np Marszałek, pan Dudi, Pan Premier, 7 kotów - bo nagradzać trzeba osoby, które potrafią sklecić kilka zdańz sensem. Dbajmy o nich, to grupka coraz mniej liczna w dobie otaczającego nas pokemoństwa

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Sporo z dorobku użytkownika Konrada, który to za punkt honoru przyjął sobie wciskanie wszystkim wokół, że nasz liga jest zajebista i idzie ku lepszemu. Nagroda za ślepotę...

Najweselszy post: nie pamietam użytkownika - ale było to porównanie Lecha który to dochodzi co roku do majstra ale go nie zdobywa do jakiejś funkcji chyba matematycznej jak odnajde to wrzucę

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post: Ciężko wybrać jeden, zwłaszcza, że ostatnio sporo osób przejrzało na oczy i zdało sobie sprawę w jak zapyziałej lidze jesteśmy mistrzami i jak mało to znaczy na arenie europejskiej. Więc postów mądrych/racjonalnych coraz więcej

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Wojtas - pisze dużo, a mało który post wnosi coś do dyskusji. Zwykle podsumowuje wypowiedzi poprzedników, mało z kim wchodzi w polemikę

Najlepszy moderator(dlaczego?): 7 kotów, Pan Premier - bo sensownie piszą

Najgorszy moderator (dlaczego?): Wilku, bo sobie swego czasu w politycznym dyktaturę zrobił

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Ektraklasa, Budowa stadionu (głównie czytam)

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie): "Mein Kamp" pana premiera

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): ten konik u Żmijki

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): chyba WRzŚ

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Rocco, bo pare zł na jego typach w bukmacherskim zarobiłem
Odpowiedz cytując
fcz1985
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Zabierzów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 29.11.2009, 01:07
Najlepszy forumowicz: Ciężko w tym roku wybrać... WRzŚ

Miss forum: Puchaty1906

Mister forum: Ja

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): na stos

Żartowniś: Gigant

Najmądrzejsze posty: Obecnie ma nick chyba "W"

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): wpiszę później

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Gigant

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): a kto umarł ten nie żyje więc nie wpisze.

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: trochę ich było


Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Wisła Śląsk... tak się schlałem w Oleśnicy, że nie tylko ręce ale i cała reszta opadła!

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : JE*ANE KU*WY ŻYDOWSKIE czykli 0:1 w derbach

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Coś o chuliganach którzy nie wiedzą jak pomoc swojemu klubowi...

Najweselszy post: było ich troszeczkę

Najgłupszy post: tych trochę mniej

Najmądrzejszy post: a tych nawet sporo

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): !

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Puchaty1906 bo mu du*y nie obrabiałem

Najlepszy moderator(dlaczego?): Ewcia

Najgorszy moderator (dlaczego?): Wolfy i ten co mnie banije

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie):

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie): mój

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Dwa mecze zgodowe w Gdańsku które pobijają wszystko.
Ostatnio edytowane przez fcz1985 : 20.12.2009 o godz. 18:59.
Odpowiedz cytując
tylko_na_kilka_dni
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 29.11.2009, 01:31
Najlepszy forumowicz:

Miss forum: -------

Mister forum: -------
Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): -------

Żartowniś:-------

Najmądrzejsze posty: nesta

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): -------

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):-------

Zaginiony w akcji
(user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): -------

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: PYSIO


Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): -------

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) :-------

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): -------

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): -------

Najweselszy post: -------

Najgłupszy post: -------

[B]Najmądrzejszy post:-------

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): -------

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): PYSIO

Najlepszy moderator(dlaczego?): -------

Najgorszy moderator (dlaczego?): -------

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): -------

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie): mój

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): -------

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): -------

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): -------
Ostatnio edytowane przez tylko_na_kilka_dni : 02.12.2009 o godz. 00:54.
Odpowiedz cytując
marian3a
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: D.T./UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 29.11.2009, 06:22
Najlepszy forumowicz: WRzŚ

Miss forum: Ni_Ma

Mister forum:

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum):

Żartowniś: puchaty1906

Najmądrzejsze posty:

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): piotrek chicago

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): emsi

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada:


Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego):

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) :

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post:

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):

Najlepszy moderator(dlaczego?): orzeu za całokształt pracy

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): "Luźny-reaktywacja reaktywacji"

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie): były to piękne długie nogi ale nie pamiętam już kto je miał ;/

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): jak najszybciej o 2009r. zapomnieć, Malvivente za całokształt

[/QUOTE]
Ostatnio edytowane przez marian3a : 14.12.2009 o godz. 04:24.
Odpowiedz cytując
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 29.11.2009, 14:40
Najlepszy forumowicz: harthausen , kot

Miss forum: jedną znam osobiście i na nią mój głos - AniaD303

Mister forum: -

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): 0 22

Żartowniś: no niech gigant ma

Najmądrzejsze posty: Wit. Ek

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): NowaHutaWNH

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): KrystekABG

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): dorotja

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: sporo jest, kiedyś był taki prawnik25, mysle, ze ciagle sie ukrywa pod innym nickiem

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): nic tak nie boli jak porażka z Żydami

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mistrzostwo.

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): mysle, ze KrystekABG ma sznase

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): ten sam, co Kobieta_Wislak glosowala. O wymianie koszulek.

Najweselszy post: siara rzutem na tasme o tablicy z Oswiecimia

Najgłupszy post: sporo jest, konkretnego nie przytocze

Najmądrzejszy post: najbardziej merytoryczne sa te Wit.Eka

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): niech znowu gigant ma

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): PYSIO !

Najlepszy moderator(dlaczego?): nie mam bliskiej styczności z moderatorami, wykonują swoją robotę najlepiej jak mogą, brak wyróżnienia z mojej strony

Najgorszy moderator (dlaczego?): jak wyżej (brak)

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Inwestycje w Krakowie (szkoda, ze powoli umieraja, tak samo temat, jak i owe inwestycje), Śmieszne linki itp.

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): i tak wygra wiec glos na Tiramisu

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): co prawda cytat, ale lubie ten u uzytkownika Tumana

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WRzŚ

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Nie ma już co prawda konta na forum, ale zdecydowanie Malvivente. Na początku roku jeszcze się udzielał, więc nominacja jak najbardziej zasłuzona. Bede zniesmaczony, jesli w ostatecznym rozrachunku nie zostaje jakos doceniony.

Będzie uzupełniane.

26.12 - uzupełnione
Ostatnio edytowane przez Wasiu : 26.12.2009 o godz. 22:41.
Odpowiedz cytując
puchaty1906
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.11.2009, 20:42
Najlepszy forumowicz: siara! za aukcje charytatywne

Miss forum: Agnieszka

Mister forum: fcz1985 (choć ma paskudny charakter)

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum):

Żartowniś: gigant, pio

Najmądrzejsze posty: masa ludzi, którzy niestety się od tego forum odwracają z dosyć oczywistych względów. Smutne...

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): M-M

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Niuton

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): emsi (wielka szkoda)

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: lista spora, ale przede wszystkim mathouse, pysio, DejmianVII, pirat.z.karaibow...

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): zdecydowanie przegranie najważniejszych meczów w sezonie: Levadia,Lech, Legia i Pejsy

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum): mistrz 2009 i dywan na derbach

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): luk02!!!!

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post:

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post: do wszystkich 4 powyższych kategorii: nie pamiętam konkretnego, w każdej z kategorii parę by się znalazło, trudno wybrać najlepszy...

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): mathouse

Najlepszy moderator(dlaczego?): orzeu, mądrze uzasadnia poczynania na forum i sprawiedliwy

Najgorszy moderator (dlaczego?): nie mam kosy z modami

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): "Luźny-reaktywacja reaktywacji" - ale czy najlepszy? raczej kwestia, że inne są bardzo słabe..

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie):

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): RWD!!, fcz1985, swego czasu emsi

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WRzŚ

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): nigdy wiecej Sosnowca!
Ostatnio edytowane przez puchaty1906 : 01.12.2009 o godz. 13:36.
"Dla mnie Wisła to koledzy z którymi piję, jeżdżę na mecze i którzy się za mną wstawią, a nie jakiś 11 grajków z boiska..." by M....r
Odpowiedz cytując
TSman
Banita
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Zza Wisły

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 29.11.2009, 21:19
Najlepszy forumowicz: WRzŚ za to co robi

Miss forum: Kobieta_Wiślak

Mister forum: -

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): ToTylkoJa

Żartowniś: standardowo gigant

Najmądrzejsze posty: RWD

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): M-M

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Niuton

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): emsi, Malvivente

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: pysio, pirat.z.karaibow

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): rozgrywanie meczy w Sosnowcu, przegrana z Levadia i z żydami! Najbardziej jednak bolą derby

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum): Mistrzostwo

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post:

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): pysio

Najlepszy moderator(dlaczego?): orzeu i pan premier

Najgorszy moderator (dlaczego?): ogolnie moderatorzy ok

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): "To i owo, na luziku..."

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie): Tiramisu

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): masterlag

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): MISTRZOSTWO! oby co roku!
Odpowiedz cytując
Wiselka1906PBZ
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: Północny Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 29.11.2009, 21:32
Najlepszy forumowicz: CarloResoort

Miss forum: unpredictable_wislaczka / Ewcia

Mister forum: puchaty1906

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): ToTylkoJa

Żartowniś:
Najmądrzejsze posty: orzeu

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): M-M

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): ---
Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Emsi , Malvivente

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: DYMCOL !

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): derby, levadia

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mecze w Sosnowcu, Mecze koszykówki (na których jest coraz fajniej), Dywan na derbach

Nadzieja forum
(ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Tuman

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): ---

Najweselszy post: było dużo, ten który mi się przypomniał :
rafiABG napisał(a):Wyświetl post
Dymcol napisał(a):Wyświetl post
raczej nie wyzdrowieje więc vlep nie będzie
aaa to .......e,nie idę w takim razie
Najgłupszy post: ---

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): ---

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):mathouse, pysio

Najlepszy moderator(dlaczego?): Ewcia

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Infonet (w kibicowskim)
Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Tiramisu

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WrzŚ

Wyróżnienie : Hamas_Kr
[I](...)Tu miłość do tego klubu nie ma granicy - Wisła Kraków, Białoprądniccy fanatycy(...)
[IMG]http://i34.tinypic.com/256uv0x.jpg[/IMG][/I]
Odpowiedz cytując
Tuman
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 29.11.2009, 21:40
Najlepszy forumowicz: 1q2, 7 kotów

Miss forum: Tiramisu

Mister forum:

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): ToTylkoJa

Żartowniś: gigant

Najmądrzejsze posty: RWD

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): M-M

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Wiselka1906PBZ

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Malvivente, Emsi

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Dymcol

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Przegrane derby, mecze w Sosnowcu

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum): MP, Doping na koszu.

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post:
fifi1906 napisał(a):
może ktoś dla mnie wykonać mały fotomontaz oferty na priv
gigant napisał(a):
Po co? Ona i tak wie że 6 cm we wzwodzie, to wszystko na co Cię stać.
Najgłupszy post: Większość Dymcola i Pysia

Najmądrzejszy post:
WSB napisał(a):Wyświetl post
(...)Namawiajcie znajomych i zaciągnijcie ich na hale! nawet siłą Jeśli na przeszkodzie stoi wam spotkanie z dziewczyną, wyjście na piwo czy cokolwiek innego to raz odpuśćcie sobie tą przyjemność dla Białej Gwiazdy. Pamiętajcie ze piwa nigdy nie zabraknie a dziewczyna i tak was kiedys zrobi w chuja

AVE WISŁA!!!

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): dymcol

Najlepszy moderator(dlaczego?): orzeu i pan premier

Najgorszy moderator (dlaczego?): -

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): "To i owo, na luziku..." , "Malujemy Wislackie Okolice"

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie): Dżołkmen

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WRzŚ

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Sosnowiec, Gościna w Gdańsku.
Forza Wisła!
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 29.11.2009, 21:43
Najlepszy forumowicz: WRzŚ

Miss forum: Tiramisu

Mister forum: -

Innowierca:

Żartowniś: gigant, 7 kotów

Najmądrzejsze posty: RWD

Debiut roku:

Największy awans:

Zaginiony w akcji: emsi

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: pysio

Największy zonk: Derby...

Wydarzenie: Mistrzostwo

Nadzieja forum):

Najbardziej druzgoczący post:Wszystkie pysia

Najweselszy post: wszystkie pysia, bo glupie.

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny:

Rozmywacz negatywny: pysio

Najlepszy moderator: orzeu, 7 kotów i pan premier, oraz ewcia

Najgorszy moderator: bez komentarza...

Najlepszy temat:

Najlepszy avatar: Tiramisu

Najlepszy podpis: Moj, a jakze

Nocny "marek" :

Wyróżnienie: Dla nas wszystkich, ktorza sa na dobre i na zle.
Odpowiedz cytując
NowaHutaWNH
Senior Member
 
Od: 01.2009
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 29.11.2009, 22:47
Najlepszy forumowicz: brak

Miss forum: żmijka

Mister forum: brak

Innowierca: brak

Żartowniś: gigant, 7 kotów

Najmądrzejsze posty: RWD, Emsi

Debiut roku: M-M

Największy awans: brak

Zaginiony w akcji
: Emsi

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Pysio, Dymcol

Największy zonk: derby, Levadia

Wydarzenie: dywan na derbach, doping na hali

Nadzieja forum:

Najbardziej druzgoczący post:Wszystkie Pysia i 3/4 Dymcola

Najweselszy post: Giganta o Ibiszu.

Najgłupszy post: 3/4 Dymcola i Pysia

Najmądrzejszy post: ten napisany przez WSB zachęcający do chodzenia na hale bo 'dziewczyna was w końcu wychuja.

Rozmywacz pozytywny: Gigant

Rozmywacz negatywny: pysio

Najlepszy moderator: Orzeu, Ewcia, Kominek, 7kotów

Najgorszy moderator: W. ale ktoś musi dodawać kolorytu

Najlepszy temat: 'Śmieszne zdjęcia itp.', 'Malujemy Wiślackie Okolice'.

Najlepszy avatar: Tiramisu i ten stary Kamila

Najlepszy podpis: stary podpis Emsiego i RWD

Nocny "marek" : brak

Wyróżnienie: filmik WisłaGraffiti
Ostatnio edytowane przez NowaHutaWNH : 13.12.2009 o godz. 01:17.
[CENTER]Towarzystwo Sportowe.
[/CENTER]
Odpowiedz cytując
tswpc
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/FCP

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 29.11.2009, 23:16
Najlepszy forumowicz:

Miss forum: Tiramisu

Mister forum: fcz1985

Innowierca: brak

Żartowniś: gigant, 7 kotów

Najmądrzejsze posty: RWD, Emsi

Debiut roku: M-M

Największy awans: Niuton

Zaginiony w akcji: Emsi

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Dymcol, Werewolf

Największy zonk: Levadia, derby w tej rundzie

Wydarzenie: Mistrzostwo Polski

Nadzieja forum:

Najbardziej druzgoczący post: wiekszość Dymcola i Werewolfa

Najweselszy post:

Najgłupszy post: wiekszość Dymcola i Werewolfa

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny:

Rozmywacz negatywny:

Najlepszy moderator: Orzeu, Ewcia, 7kotów

Najgorszy moderator:

Najlepszy temat: 'Malujemy Wiślackie Okolice', "Nasze wyjazdy"

Najlepszy avatar:

Najlepszy podpis:

Nocny "marek" : WRzŚ

Wyróżnienie: dla Siary za aukcje charytatywne, dla Ewki, Jelona i innych za organizacje wyjazdów, dla picasso za super zdjęcia, obrazki w temacie "Śmieszne zdjęcia, filmiki it["
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
Odpowiedz cytując
Kobieta_Wislak
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 30.11.2009, 23:23
Najlepszy forumowicz:
Miss forum: Puchaty ! wiadomo ...
( i Tiramisu - za brzuch )
Mister forum: WRzŚ za niezapomniane noce oczywiście na forum ...
Innowierca:
Żartowniś: gigant
Najmądrzejsze posty:
Debiut roku: Q_11
Największy awans: AbdulTsw
Zaginiony w akcji: emsi
Pokemon = Potomek Neostrady = żenada:
Największy zonk: derby ...
Wydarzenie: Mistrzostwo 2009,
Nadzieja forum:
Najbardziej druzgoczący post: z tematu http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5937
twojastara napisał(a):
mam pytanie jak wisła przyjeżdza do śląska na mecz zgodowy to zawsze wymieniacie sie koszulkami
misiekk napisał(a):
W tym sezonie tak, w następnym nie, za 2 znów-tak co drugi sezon jak jesteśmy w jednej lidze...
twojastara napisał(a):
a dlazcego co 2 sezony a nie co karzdy
WRzŚ napisał(a):
bo raz się wymianiają oni z nami, a raz my z nimi.
Najweselszy post: mnie rozwalił temat "jeb*ij głową w klawiaturę"
Najgłupszy post: Tisu - za dziwną taktykę w celu otrzymania bana (kilka ostatnich postów)
Najmądrzejszy post:
Rozmywacz pozytywny:
Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): WiselkaMLP
Najlepszy moderator(dlaczego?): ewcia - za cierpliwość, orzeu za fajne posty, Romy S. za akcję zaznaczania błędów na czerwono.
Najgorszy moderator (dlaczego?):
Najlepszy temat: "To i owo na luziku" w ABG
Najlepszy avatar :
Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):
Nocny "marek: wiadomo... WRzŚ i shary za opowieści z dawnych lat - mam nadzieję że kiedyś ujrzą światło dzienne i reszta świata się dowie dlaczego lwy we wrocławskim ZOO nadal boją się gości w szalikach
Chlor roku: pio (wiem, wiem że nie ma takiej kategorii - ale jak tak bardzo chce to co mi tam ;-) )
Wyróżnienie: siara za aukcje charytatywne, pio - za wiślacką twórczość, WRzŚ za to że mu się chce, Natalia148 - za wielkie serducho i duże wspomaganie aukcji charytatywnych
hamas_kr&spółka - za akcje dla Mariusza R.


reszta później
Ostatnio edytowane przez Kobieta_Wislak : 25.12.2009 o godz. 00:26.
Odpowiedz cytując
wygladajacyzzachmury
Senior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 30.11.2009, 23:36
Najlepszy forumowicz: nie ma
Miss forum: Tiramisu
Mister forum:
Innowierca:
Żartowniś:
Najmądrzejsze posty:
Debiut roku:
Największy awans:
Zaginiony w akcji:
Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: tswpc
Największy zonk: derby
Wydarzenie: mistrzostwo
Nadzieja forum:
Najbardziej druzgoczący post:
Najweselszy
Najgłupszy post:
Najmądrzejszy post:
Rozmywacz pozytywny:
Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): tswpc
Najlepszy moderator(dlaczego?):
Najgorszy moderator (dlaczego?):
Najlepszy temat: łapu capu
Najlepszy avatar :
Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):
Nocny "marek:
Ostatnio edytowane przez wygladajacyzzachmury : 30.11.2009 o godz. 23:39.
Odpowiedz cytując
WRzŚ
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 30.11.2009, 23:48
Najlepszy forumowicz: wygladajacyzzachmury
Miss forum: wygladajacyzzachmury
Mister forum:
Innowierca: wygladajacyzzachmury
Żartowniś: wygladajacyzzachmury
Najmądrzejsze posty: wygladajacyzzachmury
Debiut roku: wygladajacyzzachmury
Największy awans: wygladajacyzzachmury
Zaginiony w akcji:
Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: wygladajacyzzachmury
Największy zonk: wygladajacyzzachmury
Wydarzenie:
Nadzieja forum: wygladajacyzzachmury
Najbardziej druzgoczący post:
Cytat:
miss forum: tiramisu
Najweselszy
Najgłupszy post:
Najmądrzejszy post:
Rozmywacz pozytywny: wygladajacyzzachmury
Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):
Najlepszy moderator(dlaczego?):
Najgorszy moderator (dlaczego?):
Najlepszy temat: white star awards
Najlepszy avatar :
Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):
Nocny "marek:
Odpowiedz cytując
Ar222
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 01.12.2009, 08:11
Najlepszy forumowicz: RWD
Miss forum:
Mister forum:
Innowierca: 0 22
Żartowniś: 7 kotów
Najmądrzejsze posty: RWD
Debiut roku:
Największy awans:
Zaginiony w akcji:
Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: pysio
Największy zonk: ostatnie derby
Wydarzenie: mistrzostwo, 4:1 w derbach
Nadzieja forum:
Najbardziej druzgoczący post:
pysio napisał(a):Wyświetl post
Na wzór koniecPZPN.pl zakładam inicjatywę "koniec Skorży".

Pierwszym etapem będzie zebranie 1000 podpisów pod petycją o zwolnienie naszego pseudo trenera, a kolejnym etapem będzie stworzenie koszulek "Koniec Skorża Koniec", które zaprezentujemy na jednym z meczów ekstraklasy w celu wyrażenia swojego niezadowolenia z decyzji M. Skorży...

Rozbijmy to towarzystwo!

Podpisy:
1. Pysio
2. prober
3. tylko_na_kilka_dni
4. Kolumbus
5. Mixu
6. carpenter
7. Yom
8. royalmichael

[edit do 30 postu]
Najweselszy post: o meczu Lech - Wisła
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Mecz mógł się podobać, ale trochę na zasadzie amatorskiego porno - fajnie, że u aktorów jest ten żywiołowy entuzjazm, ale ich umiejętności, podobnie jak kamerzysty i montażysty cały ten "produkt" dyskwalifikują.
Najgłupszy post:
adamd303 napisał(a):Wyświetl post
Komentując dalej projekt Ekoarchitekci chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze dwie istotne kwestie: Ponieważ projekt jest bardzo futurystyczny i designerski w mediach trwałaby permanentna dyskusja zwolenników z przeciwnikami. Taka sytuacja stanowi świetną reklamę obiektu i sposobnośc podtrzymywania "świadomości konsumenckiej" o obiekcie. Druga uwaga jest taka że obecna nazwa stadionu jest kompletnie "niemarketingowa". Natomiast wersja Ekoarchiektów mogłaby sie doczekać niejednej ksywki (mój typ to "żarłok") gdzie taka ksywka funkcjonując w obiegu medialnym o wiele zwiększyłaby percepcję obiektu wśród ludzi młodych (chetniej operującymi przezwiskami).
Najmądrzejszy post:
Rozmywacz pozytywny: gigant
Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): pysio
Najlepszy moderator(dlaczego?): pan_premier
Najgorszy moderator (dlaczego?):
Najlepszy temat: Budowa stadionu, hali i bazy treningowej
Najlepszy avatar : saklak1906
Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): GemHZR - Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Nocny "marek: WRzŚ
Wyróżnienie: pan Darek Olszówka

z czasem uzupełnię
Ostatnio edytowane przez Ar222 : 04.01.2010 o godz. 15:02.
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
__________________________________________________
Lubisz dobrą fantastykę? Jeśli tak, to zapraszam na moją stronę:
https://www.patreon.com/ArturPlatek
Odpowiedz cytując
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 01.12.2009, 21:43
Najlepszy forumowicz: MCX

Miss forum: -Tiramisu

Mister forum: -

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): ToTylkoJa

Żartowniś:-Gigant

Najmądrzejsze posty: -MCX

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):

Zaginiony w akcji
(user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym):

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: JOSE 841


Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Derby

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) :Mistrzostwo

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post:

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post :

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): Gigant

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): pysio

Najlepszy moderator(dlaczego?):

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Football Manager , Ekstraklasa 2009/2010

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie): Tiramisu

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku):
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 01.12.2009, 22:44
Najlepszy forumowicz:
Miss forum: Puchaty
Mister forum: Jarza - ach te oczy
Innowierca: ToTylkoJa
Żartowniś: gigant, 7kotów (rzutem na taśmę za stronkę o Łobo)
Najmądrzejsze posty: Orzeu, RWD
Debiut roku:
Największy awans:
Zaginiony w akcji: emsi
Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: był taki w temacie o vlepkach,,, Czimni?
Największy zonk: DERBY
Wydarzenie: Mistrzostwo
Nadzieja forum:
Najbardziej druzgoczący post: Jak to Kate szukała Kazika,, http://wislakrakow.com/forum/showpos...5&postcount=52
Najweselszy post: ogólnie temat "Je...ij głową w klawiaturę", a post nie sam w sobie, ale sytuacja, którą przypomina: Kobieta_Wislak i jej: "czy tylko ja mam wrażenie że orzeu sam ze sobą prowadzi rozmowę "
Najgłupszy post:
Najmądrzejszy post:może nie najmądrzejszy, ale tzw. post roku: Krissu o Cracovii "Nawet spaść nie potrafią"
Rozmywacz pozytywny:
Rozmywacz negatywny: Jack Sparrow czyli pirat.z.karaibów
Najlepszy moderator: póki nim był Orzeu, zawsze sensowny
Najgorszy moderator:
Najlepszy temat:luźno, czyli "To i owo, na luziku", "Luźny", poza tym INFONET
Najlepszy avatar: Krissu (każdy jeden)
Najlepszy podpis: unpredictable_wislaczka ("Niektórym wydaje się,że stadiony piłkarskie to wyspy.Nie wiedzą,że są one raczej lustrami,w których odbija się obraz świata,do którego wszyscy należymy")
Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): shary
Wyróżnienie: dla brata, czyli Pio - za twórczość, siara - za aukcje charytatywne, wyjazd do Zamościa - a bo tak

I dlaczego nie ma pozycji Chlor w tym roku? ;> Gdyby ktoś jednak uwzględnił to: Pio (pracował na to cały sezon w końcu )
Powód: może jeszcze uzupełnię
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 07.01.2010 o godz. 14:52.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 07.12.2009, 00:13
Najlepszy forumowicz: naprawdę ciężko wybrać tylko jedną osobę pan_premier

Miss forum: ...

Mister forum: ...

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): GemHZR

Żartowniś: gigant

Najmądrzejsze posty:kot

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): ...

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): ...

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): emsi, dorotja

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Pirat.z.karaibów

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): porażka ze starozakonnymi

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : mistrzostwo, wtopy w pucharach jako wydarzenie negatywne

Nadzieja forum
(ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):...

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Wszystkie posty ze współczuciem dla Hutnika i Pasów

Najweselszy post: wiele giganta, 7 Kotów i Gwiaździstego

Najgłupszy post: zbyt wiele niestety

Najmądrzejszy post: na szczęście też zbyt wiele by wymieniać

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): element, gigant

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): lepiej nie wymieniać z nazwy bo się uaktywni

Najlepszy moderator(dlaczego?): pan_premier - bo tak !

Najgorszy moderator (dlaczego?): żaden nie podpadł

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie):Inwestycje w Krakowie, Wydarzenia kulturalne w mieście, Motoryzacja/Samochody/Spalanie

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): był taki z ustami ale nie pamiętam czyj

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): własny, no ba

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): od roku nie siedzę po nocach - ciężko stwierdzić

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku):porozumienie ponad podziałami na forum w sprawie budowy stadionu, mistrzostwo jesieni chociaż to czysty przypadek - EDIT: M-M za wybitnie szydercze (na plus) prace pod adresem sąsiadki
Ostatnio edytowane przez Kocur : 07.12.2009 o godz. 09:08.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 07.12.2009, 13:07
Najlepszy forumowicz: 7kotów, Krissu, FraMat
Miss forum: Tiramisu
Mister forum: Gucio25
Innowierca: skttrbrain
Żartowniś: gigant!
Najmądrzejsze posty: lubię czytać flamengista, tofik, harthausen, FraMat i Krissu.
Debiut roku: M-M
Największy awans: tofik, kooyot
Zaginieni w akcji: emsi, kłapouchy, usiu, Flame, Wormal, dorotja i wielu, wielu innych, którzy podnosili poziom TWSD Forum.
Pokemon: rafalek, HEDu
Największy zonk: porażki z Levadią Tallin, Legią, Lechem i Cracovią.
Wydarzenie: Mistrzostwo Polski jako pozytyw. Odejście Zieńczuka i Baszczyńskiego jako negatyw.
Nadzieja forum: dj_ibutti
Najbardziej druzgocący post: TSWojtas:
Cytat:
Obama jest żydem - wkońcu ma na imie Barak
Najweselszy post: 99% postów giganta!
Najgłupszy post: Ogólnie dywagacje w temacie "luźnym".
Najmądrzejszy post: wypowiedzi kota, flamengisty i spartana.
Rozmywacz pozytywny: gigant, picasso
Rozmywacz negatywny: pokój luźny...
Najlepszy administrator: rav
Najgorszy moderator: Nie mam na pieńku z czerwonymi.
Najlepszy temat: Śmieszne filmiki, zdjęcia, itp ; Zagadki europejskie i Mam pytanie.
Najlepszy avatar: Żmijka
Najlepszy podpis: kiedyś emsi, teraz... Reksio33
Nocny "marek": ---
Wyróżnienie: RoS, za prowadzenie typera. Dla wszystkich, którym się chce jeździć do Sosnowca. Szacunek dla Was!

Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując
WiselkaMLP
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 09.12.2009, 09:23
Najlepszy forumowicz:

Miss forum: Tiramisu

Mister forum:

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum) Zmijka

Żartowniś: gigant

Najmądrzejsze posty: emsi

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): M-M

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): JA


Pokemon = Potomek Neostrady = żenada:
POKOLENIE HARCERZYKA


Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): derby i wogole sosnowiec

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mistrzostwo

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): NowaHutaWNH

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): jak ktos pisal ze ma psa i nazwal go teleskop itp

Najweselszy post: giganta o fiutach itp

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): HARCERZYK

Najlepszy moderator(dlaczego?): 7Kotow
Najgorszy moderator (dlaczego?): wilczek moze sie zmienil
Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Malujemy Wiślackie okolice Wislacki Projekt Rapowy

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie): Szymek_R22

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Malvivente

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WrzŚ

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): ZARNOWKE ZA VLEPY
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Powodem były skargi młodych kibiców cracovii o prowokacje tych malowidel
cracovia 1906 krakow napisał(a):
Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.
Odpowiedz cytując
Bialagwiazda
Senior Member
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 09.12.2009, 14:37
Najlepszy forumowicz:

Miss forum:

Mister forum:

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum):

Żartowniś: gigant

Najmądrzejsze posty: orzeu

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): M-M

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym):
Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Pysio, pirat.z.karaibow

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): derby :(

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mistrzostwo

Nadzieja forum
(ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post:

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): alsiw7 w temacie Malujemy Wiślackie okolice

Najlepszy moderator(dlaczego?): ewcia

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): może nie przedstawiam swojego zdania ale często odwiedzam Malujemy Wiślackie okolice
Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie):

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku):mikołajkowy wrzut M-M
Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 10.12.2009, 23:03
Najlepszy forumowicz:

Miss forum:

Mister forum:

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum):
Żartowniś: gigant

Najmądrzejsze posty:

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): M-M

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): emsi

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada:

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Derby, Levadia, Legia, Lech

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mistrzostwo 2008/2009, dywan pejski

Nadzieja forum
(ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post:

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):

Najlepszy moderator(dlaczego?):

Najgorszy moderator (dlaczego?): Nikt mi nie podpadł jakoś szczególnie

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie):INFONET - informacje bez komentarzy,

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Arkas

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): RoS, WISLAZWE (za rankingi i czasem poświęcony temu)
Będę uzupełniał.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 12.12.2009, 22:14
Najlepszy forumowicz:

Miss forum:żmijka

Mister forum:

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum):spidey

Żartowniś: gigant

Najmądrzejsze posty:kot, flamengista

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym):emsi

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada:pysio

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego):Levadia, Lech, Legia i derby

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mistrzostwo

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post:większość w temacie "jeb*ij głową w klawiaturę"

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):

Najlepszy moderator(dlaczego?):

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie):

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie):Tiramisu

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): D.Olszówka
Odpowiedz cytując
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 15.12.2009, 20:01
Najlepszy forumowicz: kot, RWD

Miss forum: moja żona ale nie wiem jaki ma nick.

Mister forum:

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): 0 22 oraz GemHZR

Żartowniś: wszyscy Wielkopolanie kibicujący "Stworkowi"
Najmądrzejsze posty: rav - bo mało, lecz konkretnie, zwięźle i co najważniejsze sensownie

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):NowaHutaWNH

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): KrystekABG

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): dorotja,mic, emsi

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: polska.myśl.szkoleniowa oraz tomasz_19czy jakoś tak. ŻENADA!!

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Wygrana Cracovii w Sosnowcu z Wisłą Kraków, Zwolnienie Bednarza

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Zagłosowanie Rady Miasta za finansowaniem budowy stadionu

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Wymiana niektórych moderatorów, więcej takich ludzi jak kot,FraMat, Flamengista, emsi, RWD, PvD

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Oczywiście pysia , ale dla niego to nobilitacja oraz wszystkie posty komentujące postawę naszych piłkarzy podczas meczu z Ruchem w Chorzowie

Najweselszy post:flamengista napisał(a):Wyświetl post
Mecz mógł się podobać, ale trochę na zasadzie amatorskiego porno - fajnie, że u aktorów jest ten żywiołowy entuzjazm, ale ich umiejętności, podobnie jak kamerzysty i montażysty cały ten "produkt" dyskwalifikują.


Najgłupszy post: wszystkie z gatunku s-f dotyczące transferów i listy życzeń. Generalnie temat padaka.

Najmądrzejszy post: Większość użytkownika kot

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Niuton vel Tomasz.- głównie za privy oraz alsiw7

Najlepszy moderator(dlaczego?):Pan Premier - za trzymanie wysokiego poziomu i kultury; KOMINEK - za sprawność w działaniu; Romy S. - za życzliwość

Najgorszy moderator (dlaczego?):wolfy, wilku, orzeu - za pychę

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Tiramisu oraz Pan Premier

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):Above

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): nie siedzę po nocy na forum

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): M-M i RoS za rozrywkę i Hamas kr - za wspaniała kolekcję
Ostatnio edytowane przez mcovalski : 23.12.2009 o godz. 12:56.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:18.