The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 02.10.2009, 22:01
FraMat napisał(a):Wyświetl post
a co Jirsak robi na boisku?
Nie wiem czym się tak zachwycacie?
Tak, wiem, że nikogo więcej nie mamy, bo jednak Cantoro jest jeszcze słabszy.

Tym razem bardzo ładna gra Wisły, ale wraca stare przekleństwo - brak skuteczności. Brożek powinen schodzic z trzema, czy czterema golami po pierwszej połowie.

Bardzo skuteczna i aktywna gra Diaza, Małecki jest piłkarzem, który robi różnicę. Szkoda, że inni nie dorównują jego zaangażowaniu i orientacji na boisku...
A w cyzm taki aktywny jest Diaz. Ja mu naliczyłem w 1 połowie 6 strat w środku pola. I zero podań otwierajacych
..
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 02.10.2009, 22:02
Czerwona zasłużona, gdyż Brożek miałby przed sobą tylko bramkarza. Gdyby sfaulował go Celeban, a z tyłu miał obrońcę to dostałby żółtą - Takie są zasady.

Alvarez nie angazuje się, bo nie ma Lobodzinskiego, z Cwielongiem nie zgrał się widocznie.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 02.10.2009, 22:02
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
No taka dziwna ta kartka ale moze teraz takie sa teraz zalecenia, ze za faul taktyczny czerwien.
Zauwazcie, ze nikt nie protestowal.
prócz kibiców W zeszlym sezonie pameitam mecz Lech-Wisła i wtedy Glowacki sfaulowal tak Lewandowskiego tyle ze przed samym polem karnym i dostal zołta .
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 02.10.2009, 22:03
Diaz mnie wkurza swoim rozbijaniem się o przeciwników. Co szarża to obija się o jakiegoś piłkarza Śląska i leży na ziemi.
Odpowiedz cytując
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 02.10.2009, 22:03
Czerwona 100% zasłużona - Celeban był ostatnim obrońcą gdyby nie wyciął Pawła to ten wyszedłby sam na sam z bramkarzem. Ogólnie gramy bardzo dobrze tylko skuteczność zawodzi.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 02.10.2009, 22:03
tofik napisał(a):Wyświetl post
A w cyzm taki aktywny jest Diaz. Ja mu naliczyłem w 1 połowie 6 strat w środku pola.
serio?
naprawdę liczyłeś?

chyba obejrze jutro czy pojutrze powtórkę, żeby Cię sprawdzić...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 02.10.2009, 22:04
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
No taka dziwna ta kartka ale moze teraz takie sa teraz zalecenia, ze za faul taktyczny czerwien.
Zauwazcie, ze nikt nie protestowal.
Kartka w 100% prawidlowa. Brozek sam na sam wychodzil, takze raczej nie ma dyskusji.
Ogolnie dostalismy dwa prezenty:
1) Blad Celebana i czerwona kartka
2) Blad Lukasiewicza i pilka na tacy u Brozka

Gdyby nie te dwa bledy pewnie byloby teraz nerwowo a wszystko przez brak skutecznosci.
Ale i tak brawa dla Brozka ze potrafil pokonac Vazgeca
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując
Krystian168
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: Czersk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 02.10.2009, 22:06
super dobra gra i ważne kolejne punkty...karnego nie powinno być...

A tutaj cytat

Macieja Skorżę zapytano także czy prawdą są dzisiejsze doniesienia "Faktu" jakoby rozmawiał z właścicielem Lecha Poznań Jackiem Rutkowskim o ewentualnym przejściu do tego klubu. - Osobiście nie mam nic do tej gazety, ale to przewrotność losu, że tak się ona nazywa, bo z faktami ma niewiele wspólnego - skomentował trener Wisły.

Brawo panie Macieju
Odpowiedz cytując
Krolik
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: CHICAGO . Illinois

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 02.10.2009, 22:06
Cichy bohater pierwszej połowy to Tomas Jirsak !!! Brawo Tomas !!! Pokaz Skorzy jaki jest slepy !!!!
Jak długo na Wawelu .............




___________________________________
Odpowiedz cytując
Krystian168
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: Czersk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 02.10.2009, 22:06
super dobra gra i ważne kolejne punkty...karnego nie powinno być...

A tutaj cytat

Macieja Skorżę zapytano także czy prawdą są dzisiejsze doniesienia "Faktu" jakoby rozmawiał z właścicielem Lecha Poznań Jackiem Rutkowskim o ewentualnym przejściu do tego klubu. - Osobiście nie mam nic do tej gazety, ale to przewrotność losu, że tak się ona nazywa, bo z faktami ma niewiele wspólnego - skomentował trener Wisły.

Brawo panie Macieju
Odpowiedz cytując
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 02.10.2009, 22:08
Niektorzy fachowcy przewidywali, ze ten mecz moze byc pierwsza porazka Wisly i trzeba przyznac ze grubo sie pomylili, bo gdyby wislacy tyle nie marnowali, to moglo sie skonczyc tak z 8-1. Rzecz jasna czerwona kartka miala na to istotny wplyw, ale mimo wszystko trenerowi Skorzy naleza sie gratulacje za to, ze jego zespol stworzyl sobie multum okazji bramkowych i do konca staral sie napierac.
Niedokladnosci w grze tez jakby mniej w stosunku do 2 poprzednich gier.
Jedyne co martwi to wlasnie ta nieskutecznosc. Niestety po raz kolejny w tym aspekcie przewazali Kirm z Brozkiem, bo trzeba pamietac, ze gdyby nie asysta Lukasiewicza, to Pawel mimo wielu okazji skonczylby mecz bez gola.
Coraz lepiej prezentuje sie za to Malecki, ktory obok Glowackiego jest dla mnie bezdyskusyjnie najjasniejsza postacia od poczatku sezonu. Rowniez dla Diaza mam wiele uznania za jego gre i walke jaka wklada w kazde zawody.
Jirsak swoja gra moze nie olsnil, ale tez nie powiem zeby mnie zawiodl. Zagral tak po swojemu, czyli bez blysku, za to poprawnie
Oby w nastepnym meczu wyszedl ten sam sklad; chodzi przede wszystkim oi Jirsaka zamiast Cantoro i Cwielonga kosztem Lobo.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 02.10.2009, 22:09
Co gra Jirsak? JAJCO za przeproszeniem...
Ślepi jestescie, bierze udzial w kazdej akcji, zreszta same staty mowia wiele (Canal+)
Odpowiedz cytując
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 02.10.2009, 22:12
Doping miazga
Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 02.10.2009, 22:13
Patrząc na liczbę sytuacji, bramek powinno byc 2 razy więcej. Skutecznosc mamy zajebistą. Na polską lige może to starcza, lecz na europę to już nie ma bata żebyśmy dali radę tam.
Szkoda też bramki straconej, tracimy je w głupi sposób. 5 bramek straconych - 2 samobóje Pawełka, jeden karny, jeden gol z połowy boiska i tak naprawdę jeden z Polonią Bytom strzelony z akcji.
Ale ważne że 3 pkt są.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 02.10.2009, 22:14
FraMat napisał(a):Wyświetl post
serio?
naprawdę liczyłeś?

chyba obejrze jutro czy pojutrze powtórkę, żeby Cię sprawdzić...
No przecież jak gość ma tyle strat w środku to się samo w oczy rzuca. Widać jak Ty mecze oglądasz.

Ps. w 2 poł na razie jedna
..
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 02.10.2009, 22:14
Wisla sie bawi w tym meczu i to niestety widac...
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 02.10.2009, 22:14
Co gra Jirsak Ano jak ma piłke to idzi eakcja na jedno podanie. Zreszta pokazali jego statystyke. Jirsak jest naprawde dobry. Brakuje mu tylko takiego błysku przebojowści a'la Mały.
Odpowiedz cytując
Krolik
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: CHICAGO . Illinois

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 02.10.2009, 22:15
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
Co gra Jirsak? JAJCO za przeproszeniem...
Ślepi jestescie, bierze udzial w kazdej akcji, zreszta same staty mowia wiele (Canal+)
Tak statystyki C+
Jirsak trzydzisci pare razy przy pilce i TYLKO dwa niecelne podania !!
Patrz co ogladasz !!
Jak długo na Wawelu .............




___________________________________
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 02.10.2009, 22:16
No musze przyznac ze ten mecz ogladało sie z przyjemnoscią

naprawde fajna ,ładna dla oka pilka kontrastująca z gra reszty ligi ..
Nareszcie Kirm dochodzil do sytuacji,partnerzy tez go widzieli o co ostatnio mielsmy spore pretensje

Fajna wymiana ktortkich podan,pokazcie mi kto w Polsce tak by potrafil,dotego duza szybkosc i w miare celne centry.Jelsi mialbym sie do czego przyczepic do dalej ta skutecznsc,bo moglismy dzis nastrzelac x2 tyle bramek.

Ale i tak super chlopaki zagrali,Mario mogl nawet nieslusznego karniaka obronic nastepnym razem

Forma chyba wreszcie zwyszkuje ,i to cieszy Szykujemy sie na Amike
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
klubus
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 02.10.2009, 22:18
2:0 Ćwielong
WISŁA WCIĄŻ WYGRYWA,
ZWYCIĘSTW NIKT NIE LICZY.
PUCHARÓW TEŻ WIELE,
LECZ Z POLSKIEJ MENNICY.
Odpowiedz cytując
Adrian_Suvalkai
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 02.10.2009, 22:19
Ktoś policzył ile podań rozegrała Wisa zanim padł gol? :o
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 02.10.2009, 22:19
Brawo. Kolejne dobre podanie Jirsaka i asysta Kirma, uf. Wreszcie coś gramy. No, ale Śląsk jednak pozwala nam na wiele.
..
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 02.10.2009, 22:19
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
O, dzięki że przypomnieliście, że Jirsak gra.
Po pierwszej połowie podano statystyki - miał 40 kontaktów z piłką. Więcej mieli tylko stoperzy. Ogólnie zagrał bardzo dobrze. Jaki Ty mecz oglądałeś?

vaazon napisał(a):Wyświetl post
Brawo Pawełek, przynajmniej wyczuł w którą stronę się rzucić. Jest postęp.
O tak nie możesz po Nim pojeździć z powodu farfocli to w taki chamski ironiczny sposób to robisz. Żałosne.
Nic Pawełkowi nie można zarzucić w tym meczu, grał bardzo dobrze, pewnie łapał wszystkie piłki.


Ogólnie mecz bardzo dobry. Wreszcie gramy ofensywnie, kombinacyjnie, z 1 piłki. Gra jest ładna dla oka. Widać Małego zmotywowała kasa bo grał zajebiście i biegał przez pełne 90min po całym boisku.

Tak w ogóle to co się nagle stało że naszym się zachciało biegać? Pamiętam sytuacje z ostatnich meczów, np Łobo przyciśnięty do linii out'owej, naciskany przez 3 rywali i NIC, wszyscy stoją i czekają co zrobi. Dziś się wszyscy wystawiali, prawie zawsze była możliwość podania do przynajmniej dwóch Wiślaków. oby tak dalej
Odpowiedz cytując
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 02.10.2009, 22:20
co to za czas na forum?
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 02.10.2009, 22:20
Pepe, jaki gol, brawo.
A asyste zaliczyl Kirm.

Cytat:
Tak statystyki C+
Jirsak trzydzisci pare razy przy pilce i TYLKO dwa niecelne podania !!
Patrz co ogladasz !!
Do mnie pyszczysz? Jeszcze kilka miesiecy temu, to wymienilibyscie Jirsaka na Mile, a w porownaniu, to Jirsak dwa razy lepszy! 40 :] nie trzydziesci
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 02.10.2009, 22:21
Jakiego pecha ma ten biedny Andraż... znowu centymetry do upragnionego gola
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 02.10.2009, 22:21
Krolik napisał(a):Wyświetl post
Tak statystyki C+
Jirsak trzydzisci pare razy przy pilce i TYLKO dwa niecelne podania !!
Patrz co ogladasz !!
JarTSW ze Skaba siedzi więc widzą oboje co chcą widzieć 2:0 i po meczu. Brawo Wisła bo na 4erech ekspertów z interii tylko 1 wskazal Nas jako faworyta. Reszta typowała ..poraże albo remis
Odpowiedz cytując
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 02.10.2009, 22:22
Fajna rozmowa między Tomkiem, a Patrykiem Jirsak miałby asystę, gdyby nie Kiro
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 02.10.2009, 22:22
Pytanie, kiedy Kirm się przełamie
Niech mu ktoś wyłoży piłkę, to może odblokuje się nam chłopak, bo nie wiem czego mu brakuje, umiejętności ?
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 02.10.2009, 22:23
Prawdziwe Święto w przyjaźni!! Świetne widowisko w drugiej połowie
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:52.